Naujienos

K.Maksvytis: Darjušas jau kitoks, bet dar ne toks, kokio tikimės

2016 11 26

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda turėjo daug vargo Pasvalyje, iš kurio galiausiai išsivežė pergalę. Po susitikimo treneris Kazys Maksvytis išskyrė dalykus, neleidusius laimėti užtikrinčiau.

„Laimėjome prieš tikrai stiprią komandą. Pasvalys žaidžia gerą, įdomų krepšinį, neblogai ginasi. Jų gynyba paremta susispaudimu baudos aikštelėje. Kadangi mes prastai pataikėme tolimus ir vidutinius metimus, jiems ta gynyba puikiai veikė. Jie išprovokavo nemažai mūsų klaidų, dėl to buvo sunku. Džiaugiuosi, kad rungtynių pabaigoje sėkmė šypsojosi mums.

Iki ilgosios pertraukos sėkmingai žaidė Steponas Babrauskas. Per pertrauką parodėme komandai jo statistiką ir akcentavome, kad neturime leisti jam pataikyti tokių metimų. Gal ir jis pavargo, bet tikiuosi, kad ir mes prisidėjome prie to, kad jis būtų sustabdytas“, – kalbėjo K.Maksvytis.

Darjušas Lavrinovičius prie pergalės pridėjo 10 taškų ir 5 atkovotus kamuolius per 11 minučių. „Lietkabelio“ strategas sako, kad aukštaūgis viso pajėgumo dar nedemonstruoja: „Darjušas jau kitoks, bet dar ne toks, kokio tikimės.“

2021-2022: