Naujienos

K.Maksvytis: dar turime rezervų

2015 12 16

Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ klubas 87:81 namuose patiesė Prienų–Birštono „Vytauto“ komandą.

Prie Panevėžio ekipos vairo stojus Kaziui Maksvyčiui, „Lietkabelis“ dar nepatyrė nė vieno pralaimėjimo – pasiektos dvi pergalės LKL ir trys – Baltijos krepšinio lygoje (BBL).

Strategas pasidžiaugė, jog ketvirtajame kėlinyje jo auklėtiniai nepanikavo, kai varžovai jau buvo išsiveržę į priekį ir sugebėjo atsitiesti bei pasiekti pergalę.

– Kas labiausiai nudžiugino šiose rungtynėse?

– Džiugino, kad kovėmės iki galo ir didžiąją rungtynių dalį kontroliavome eigą. Antroje mačo dalyje buvo trumpam praradę kontrolę, bet džiugu, jog nepanikavome, kovėmės iki pabaigos bei pasiekėme teigiamą rezultatą.

– Dar turite rezervų?

– Padarėme daug vaikiškų klaidų, kurios leido varžovams rinkti lengvus taškus. Dar turime rezervų, kur žaidimas gali gerėti. Nieko kol kas ypatingo nenuveikėme – pasiekėme kelias pergales ir atitrūkome nuo „Dzūkijos“.

– Nuo jūsų atvykimo pasiekti jau penki laimėjimai. Kas tai lėmė?

– Pergales labiau lėmė psichologija. Dauguma jų yra trenerio Gintaro Kadžiulio nuopelnas. Man atėjus pavyko pagerinti komandos pasitikėjimą savo jėgomis. Tikiuosi, jog daugiau bus tų pergalių, kurios prideda pasitikėjimo savo jėgomis.

2021-2022: