Naujienos

K.Maksvytis: dabartinė situacija mūsų netenkina – šeštadienį sieksime reabilituotis prieš sirgalius

2017 03 31

Panevėžio „Lietkabelio“ stovykloje – susikaupimo ir rimties metas. Trečiadienį ekipa patyrė netikėtą pralaimėjimą prieš „Šiaulių“ komandą, kuris kaip reikiant užgavo žaidėjų bei trenerių ambicijas.

Ketvirtadienį įvyko susirinkimas, kuriame buvo kalbama ir apie ateities kovas. Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) prasidėjo ketvirto rato mūšiai ir dabar kiekvienas taškas yra svarbus, kadangi vyksta kova dėl antros vietos, o Klaipėdos „Neptūnas“ neslepia ambicijų įsimaišyti į šį dvikovą.

Būtent šeštadienį į Panevėžį atvyksta pastaruoju metu puikią sportinę formą rodantys „Neptūno“ krepšininkai, kurie fiksuoja 5 iš eilės pergalių seriją. Pastarasis susitikimas su „Lietkabeliu“ Dainiaus Adomaičio auklėtiniams buvo labai sėkmingas – „Švyturio“ arenoje jie triumfavo 86:61.

„Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis teigė, kad komanda suprato savo padarytas klaidas ir neketina nubraukti per didžiąją sezono dalį padaryto darbo per vieną mėnesį, todėl atsakingai rengiasi būsimai kovai ir yra nusiteikusi reabilituotis prieš savus sirgalius.

„Komanda tikrai sureagavo į šį pralaimėjimą. Gaila, kad taip yra, bet šios rungtynės buvo gera pamoka. Kažkas mus pavadino LKL Robinais Hudais – atima iš turtingų ir atiduoda vargšams. Turėjome susirinkimą, per kurį kalbėjome, jog ką darėme gerai 6–7 mėnesius, negalime nubraukti per paskutinius tris. Tikrai nežadame laidoti sezono ir susikoncentravę ruošiamės kitam mačui“, – kklietkabelis.lt kalbėjo K.Maksvytis.

– Galima sakyti, kad nesėkmę prieš „Šiaulius“ labiausiai lėmė psichologiniai aspektai?

– Taip, ten didesnę dalį lėmė ne meistriškumo ar taktikos stoka, bet nusiteikimas ir psichologiniai dalykai.

– „Neptūne“ įvyko daug pasikeitimų. Kaip jie žaidžia dabar?

– Dabar jie žaidžia tą klaipėdietišką krepšinį: rungtyniauja plačiai, pataiko daug tritaškių, neblogai ginasi. Tikrai žaidimas yra pasikeitęs nuo pastarojo mūsų susitikimo. Tai rodo ir rezultatai – laimėjo dideliais skirtumais prieš „Šiaulius“ ir „Juventus“, o „Žalgirį“ nugalėjo kontroliuodami visas rungtynes. Dabar Klaipėdos ekipa rodo labai gerą sportinę formą.

– Pralaimėjimas Klaipėdoje užgavo žaidėjų ambicijas?

– Manau, kad taip. Ir mačas Klaipėdoje, ir pastarosios rungtynės prieš „Šiaulius“ užgavo ambicijas. Norime reabilituotis prieš savo sirgalius. Mūsų netenkina tokia situacija ir turėsime pakankamai ambicijų.

– Kaip vertinate Porterio Troupe‘o įsiliejimą į komandą?

– Pastarosios rungtynės jam buvo prastokos kaip ir visai komandai. Prieš tai didelių priekaištų jam nebuvo. Baigiasi tas adaptacinis laikotarpis, todėl lauksime iš jo gero žaidimo.

2021-2022: