Naujienos

K.Maksvytis: „Cedevita“ šiuo metu žaidžia ne patį geriausią krepšinį

2016 10 18

Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa antradienį anksti ryte išskrido į Zagrebą, kur trečiadienį žais antrąsias Europos taurės turnyro rungtynes.

Be Simo Galdiko išvykusius panevėžiečius neramina „Cedevita“ komanda, kuri savo žaidimą būtent ir grindžia aukštaūgių veiksmais. Tiesa, „Lietkabelis“ gali sulaukti Darjušo Lavrinovičiaus pagalbos, kuris šį sezoną dar nesužaidė nė vieno oficialaus mačo.

„Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis oficialiai komandos svetainei teigė, kad „Cedevita“ šiuo metu nedemonstruoja geriausio krepšinio, todėl jo auklėtiniai turi šansų pakovoti dėl pergalės.

„Šiai dienai ekipa žaidžia ne patį geriausią krepšinį, nors ir praėjusį sezoną varžėsi Eurolygoje. Pagrindinis įžaidėjas traumuotas, todėl įsigytas naujas krepšininkas. „Cedevita“ turi labai galingą priekinę liniją, ypatingai „centrus“ – Begičių ir Bilaną. Labai geras legionierius Hoopsonas. Galbūt kiek nestabilūs yra įžaidėjai.

Šiek tiek neramina, kad savo žaidimą grindžia per priekinę liniją, o mes kaip tik toje pozicijoje esame nukraujavę“, – teigė specialistas.

K.Maksvytis savo auklėtiniams kelia dvi pagrindines užduotis: „Galvosime, kaip sustabdyti jų žaidimą po krepšiais. Tai bus pirmas uždavinys. Taip pat reikės neleisti pelnyti lengvų taškų, iš kurių jie ir gyvena. Jeigu su šiomis dvejomis užduotimis pavyks susitvarkyti, šansai gali būti geri.“

„Lietkabelis“ į Kroatiją išvyko pakilos nuotaikos, kadangi šeštadienį Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) rungtynėse sugebėjo panaikinti dviženklį deficitą ir išvykoje nukauti Prienų–Birštono „Vytautą“.

„Ši pergalė tikrai pakėlė ūpą, nes pavyko perlaužti rungtynes, nors visą laiką vijomės. Bet kokios geros emocijos ir pergalė pastūmėja komandą“, – sakė K.Maksvytis.

„Cedevita“ ir „Lietkabelio“ rungtynes trečiadienį 20.00 valandą tiesiogiai galima bus stebėti SPORT1 kanalu.

2021-2022: