Naujienos

K.Maksvyčio treniruojama komanda tapo tikru LKL grandų siaubu

2017 01 31

Panevėžio „Lietkabelio“ komandos vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis puikiai žino, ką reiškia nugalėti Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) grandus.

Pirmadienį panevėžiečiai antrą kartą šiame sezone nugalėjo Kauno „Žalgirį“, taip nutraukdami kauniečių 19 pergalių seriją, kuri ir prasidėjo po nesėkmės pirmajame mače „Cido“ arenoje.

Skaičiuojant nuo 2016 metų pradžios iki dabar, „Lietkabelis“ prieš LKL grandus „Žalgirį“ ir Vilniaus „Lietuvos rytą“ yra laimėjęs daugiausiai iš visų lygos komandų – 4 sykius ir patyręs 9 nesėkmes.

Praėjusiame sezone sausio 10-ąją buvo nugalėti vilniečiai, kurie vėliau atsirevanšavo reguliaraus sezono pabaigoje ir dar triskart laimėjo LKL ketvirtfinalio serijoje. Šį sezoną ekipos pasidalijo po pergalę namuose.

Prieš „Žalgirį“ buvo pralaimėta praėjusių metų pirmosiomis dienomis ir dar dukart baigiantis reguliariajam sezonui. Tuo tarpu šiame sezone laimėta dukart namuose ir patirtas pralaimėjimas išvykoje.

Pastaruoju metu vis dažniau prie LKL grandų priskiriamas ir Klaipėdos „Neptūnas“, kuris pernai tapo šalies vicečempionu. Prieš šią ekipą K.Maksvyčio auklėtiniai taip pat turi teigiamą balansą – 3 laimėjimai ir 2 nesėkmės.

Praėjusio sezono antroje pusėje, kai K.Maksvytis stojo prie „Lietkabelio“ vairo, pasidalinta po pergalę, o šiame sezone panevėžiečiai laimėjo dukart ir patyrė vieną pralaimėjimą svečiuose.

Taigi, „Lietkabelis“ prieš tris stipriausias šalies komandas per 13 mėnesių laimėjo 7 kartus ir patyrė 11 nesėkmių.

Šiame LKL reguliariajame sezone „Lietkabelis“ dar po kartą namuose priims „Lietuvos rytą“ ir „Neptūną“ bei sužais po sykį išvykoje su „Žalgiriu“ ir vilniečiais.

2021-2022: