Naujienos

K. Lavrinovičius: visada reikia svajoti ir tikėti

2016 12 08

Lietuvos krepšinio lyga kartu su draudimo bendrove „Compensa Vienna Insurance Group“ pristato projektą, kuriuo skatina svajoti bei siekia atkreipti dėmesį į gyvybiškai svarbų aspektą – saugumą. Šalies mokyklose organizuojamos socialinis projektas „Svajonių diena – saugi diena“, skatinantis šeimas praleisti daugiau laiko kartu.

Viena šio projekto dalis – pirmokų tėveliams organizuojamas seminaras „Auklėjimo stiliai šeimoje“, o kita – krepšininkų apsilankymas mokyklose, sukuriantis tikra šventę mažiesiems.

Pirmieji galimybę pasidžiaugti krepšininkų atvykimu turėjo Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokiniai. Į mokyklą atvyko Panevėžio „Lietkabelio“ komanda, o ekipos krepšininkai žaidė su vaikais, mokė juos, kaip teisingai apšilti bei rinko gražiausius jų piešinius, kuriuose buvo nupieštos vaikų svajonės.

„Visi vaikai talentingi skirtingose srityse. Vieni gražiau piešia, kiti geriau bėga. Visada reikia svajoti ir tikėti“, – kalbėjo vienas „Lietkabelio“ lyderių K. Lavrinovičius.

Pasak draudimo bendrovės „Compensa Vienna Insurance Group“ atstovų, saugoti save ir kitus svarbu ir krepšinyje, ir kasdieniame gyvenime. „Krepšininkai turbūt ypač žino, ką reiškia traumos ir iškritimas visam sezonui. Mūsų, kaip draudimo bendrovės, tikslas skatinti saugumą ir sporte, ir kasdieniame gyvenime“ , – sakė „Compensa Vienna Insurance Group“ Nuosavo tinklo pardavimų vadovas M. Gudiškis.

Projekto metu bus aplankytos ir kitos mokyklos bei miestai. Vaikai turės puikią progą pasidžiaugti žinomų krepšininkų draugija, pabūti kartu su šeima, o tėveliai galės pasisemti žinių ir idėjų seminaruose, skirtuose susipažinti, kaip teisingai auklėti ir ugdyti savo atžalas.

2021-2022: