Naujienos

Jokūbas Gintvainis: apie krepšinio alkį, metus „Sakaluose“ bei laisvalaikį su komandos draugais

2014 01 16

Sezono pradžioje traumų išretintos Panevėžio „Lietkabelio“ komandos žaidėjai pamažu grįžta į rikiuotę. Vienas tokių – 19-metis Jokūbas Gintvainis, kuris šiame sezone sužaidė tik trejas oficialias rungtynes ir nekantriai laukia galimybės vėl rungtyniauti.

„Žinoma, kad jaučiasi krepšinio alkis. Tai ypatingai pasireiškia, kai sėdi ant atsarginių žaidėjų suolelio. Norisi išbėgti į aikštę ir padėti komandos draugams,“ – kalbėjo 193 cm ūgio krepšininkas.

Plungėje pradėjęs žengti pirmuosius profesionalo karjeros žingsnius, J.Gintvainis treniravosi pas trenerį Genadijų Glikmaną. Įrodęs savo talentą, jaunasis „Lietkabelio“ įžaidėjas prisijungė prie dar LKL rungtyniavusių Vilniaus „Sakalų“ ekipos , kurią praėjusį sezoną sukrėtė finansinės problemos.

„Buvau jaunesnis ir tuo metu mane labiausiai tenkino žaidybinis laikas, kuriuo gavau daug „Sakaluose“. Į finansinius dalykus nekreipiau dėmesio. Aišku, būdavo sunku, aplinkiniai apie tas bėdas nuolat šnekėdavo,“ – apie tuometinę padėtį jau nebeegzistuojančiame sostinės klube kalbėjo žaidėjas.

Krepšininkas pripažįsta, jog prieš šį sezoną gautas „Lietkabelio“ pasiūlymas ji nudžiugino, o sprendimą žaisti Panevėžyje priėme pasitaręs su buvusiais komandos žaidėjais.

„Apsidžiaugiau gavęs „Lietkabelio“ pasiūlymą, visgi panevėžio ekipa žaidžia aukščiausiame – LKL čempionate. Prieš pasirašydamas sutartį pašnekėjau ir su Arnu Butkevičiumi, kuris čia žaidė pernai. Sąlygos tenkino, todėl ir likau Panevėžyje.“

Interviu J.Gintvainis taip pat papasakojo apie mėgstamiausius žaidimo elementus, vasarą jaunimo rinktinėje bei atskleidė, kada tikisi grįžti į aikštelę.

Visas interviu: https://www.youtube.com/watch?v=uv8KKW7NHw4

2021-2022: