Naujienos

J.Žuža padėjo tašką savo karjeroje

2016 05 03

Panevėžio „Lietkabelio“ komandos vidurio puolėjas Jurica Žuža sužaidė paskutines rungtynes savo profesionalo karjeroje.

„Labai džiaugiuosi, kad galėjau karjerą baigti krepšinio šalyje. Panevėžyje praleisti dveji metai buvo labai įsimintini. Čia sutikau daug nuostabių žmonių ir jaučiausi kaip namuose. Linkiu sėkmės „Lietkabeliui“ ir tikiuosi, kad dar susitiksime“, – sakė 38-erių kroatas.

Apie savo auklėtinį gražiai atsiliepė ir vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis: „Jurica buvo tikras profesionalas ir kovotojas. Gaila, kad dėl sveikatos problemų negalėjo kautis atkrintamosiose. Manau, kad tai buvo geros karjeros graži pabaiga.“

2014 metų rudenį į Panevėžį atvykęs J.Žuža praėjusią vasarą svarstė apie karjeros pabaigą, bet „Lietkabelio“ vadovai dar įkalbėjo „centrą“ pažaisti vieną sezoną. Dabar kroatas ketina dirbti treneriu.

Nugaros problemų kamuojamas J.Žuža praleido serijos su Vilniaus „Lietuvos rytu“ pirmąsias dvejas rungtynes, o paskutiniajame susitikime ant parketo pasirodė tik simboliškai – likus žaisti 10 sekundžių ir gavęs kamuolį dvitaškiu pelnė paskutinius taškus savo karjeroje.

Šį sezoną LKL pirmenybėse J.Žuža žaisdavo po 12 minučių, įmesdavo 7,7 taško, atkovodavo po 2 atšokusius kamuolius ir rinkdavo 6,6 naudingumo balo.

2021-2022: