Naujienos

Išklausyti sirgalių prašymai: į prekybą išleistas ribotas abonementų skaičius

2020 10 01

Dėl koronaviruso pandemijos sukeltos situacijos Panevėžio „Lietkabelis“ buvo nusprendęs neprekiauti abonementais 2020–2021 metų sezonui. Vis dėlto klubas, atsižvelgęs į ištikimiausių sirgalių prašymus, pradės prekybą abonementais.

„Sulaukėme labai daug prašymų sugrąžinti abonementus. Daug sirgalių tvirtino metų metus sėdintys tose pačiose arenos vietose ir savo įpročių keisti nenorintys bei trokštantys ateiti komandos palaikyti gyvai. Išklausę sirgalius ir įvertinę visas rizikas, kartu su mūsų arenos vadovais, priėmėme sprendimą abonementus sugrąžinti“, – teigė „Lietkabelio“ direktorius Martynas Purlys.

Visgi, krepšinio išsiilgusiems sirgaliams lygiai tose pačiose vietose sėdėti gali ir nepavykti, nes dėl saugaus atstumo reikalavimų „Cido“ arenoje aistruoliai bus priversti sėdėti kas antroje vietoje. Nepaisant to, M.Purlys įsitikinęs, kad ištikimų žiūrovų skaičius ne už ilgo grįš į tą, kuriuo klubas džiaugėsi prieš pandemiją.

„Sirgalių kiekis šį sezoną šiek tiek sumažėjo, tačiau tikime, kad sugrąžinę abonementus vėl matysime savo ištikimųjų sirgalių veidus ir švęsime pergales kartu“, – vylėsi M.Purlys.

Sirgaliams, reikalavusiems grąžinti abonementus į prekybą, vertėtų suskubti, nes juos bus galima įsigyti vos keletą dienų – nuo spalio 2 iki 7 dienos ir tik „Cido“ arenos kasose.

„Lietkabelis“ savo sprendimą pakeitė būtent dėl užkietėjusių komandos sirgalių, tačiau dėl saugaus atstumo laikymosi reikalavimų „Cido“ arena privalėjo sumažinti žiūrovų vietų skaičių, todėl maksimalų saugumą užtikrinti norinčio „Lietkabelio“ abonementus geriausiuose sektoriuose 101 ir 103 galės įsigyti tik praėjusį 2019–2020 metų sezoną abonementus turėję sirgaliai.

„Lietkabelis“ praneša, kad pasikeitus COVID-19 situacijai, ar su tuo susijusių viešosios tvarkos pakeitimų Lietuvoje atveju, abonemento turėtojams neturint galimybių stebėti rungtynių arenoje pinigai už abonementus grąžinami nebus. Klubo direktorius M.Purlys atskleidė, kad tikriems sirgaliams tai – ne problema: „Daug sirgalių sakė, kad toks kompromisas jiems puikiai tinka, nes mūsų klubą remti jie nori nepaisant to, ar rungtynes gyvai stebėti galės, ar ne.“

Naujasis krepšinio sezonas jau prasidėjo, todėl svarbu paminėti, jog 2020–2021 metų sezonui abonementus įsigiję sirgaliai jais pasinaudoti galės pradedant spalio 14 dieną Panevėžyje vyksiančiomis Europos taurės rungtynėmis tarp „Lietkabelio“ ir Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komandų.

2021-2022: