Naujienos

Iš rikiuotės iškrito M.Pavkovičius, A.Valeika rengiasi sugrįžimui

2016 04 11

Panevėžio „Lietkabelio“ komandos įžaidėjas Miljanas Pavkovičius patyrė blauzdos traumą ir dėl to negalės rungtyniauti artimiausiose dvejose rungtynėse.

Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) mače su „Šiauliais“ serbas per 6 minutes buvo spėjęs įmesti 7 taškus, tačiau susižeidė ir daugiau ant parketo nepasirodė. Buvo baiminamasi, jog atakų organizatoriui plyšo raumuo, tačiau, laimei, nustatytas tik patempimas.

Į rikiuotę grįžti rengiasi ir Artūras Valeika, kuris nežaidžia nuo vasario 6 dienos. Buvo tikimasi, kad vidurio puolėjas grįš į rikiuotę balandžio pradžioje, bet gydymas užtruko. Planuojama, kad 30 metų 207 cm ūgio vilnietis galės žaisti paskutiniajame LKL reguliaraus sezono susitikime su  Prienų–Birštono „Vytautu“.

34 metų 178 cm ūgio M.Pavkovičius šį sezoną LKL žaidžia po 26 minutes, įmeta 8,4 taško, atkovoja 2,1 kamuolio, atlieka 4,8 rezultatyvaus perdavimo ir renka 9,2 naudingumo balo.

A.Valeika LKL žaidžia po 23 minutes, pelno po 8 taškus, sugriebia 5,8 kamuolio, atlieka 2,2 rezultatyvaus perdavimo ir renka 11,3 naudingumo balo.

Šią savaitę „Lietkabelio“ laukia du susitikimai namuose – trečiadienį prieš Utenos „Juventus“, o sekmadienį – Klaipėdos „Neptūną“.

2021-2022: