Naujienos

Į trečiąsias mažojo finalo rungtynes sirgaliai galės patekti be Galimybių paso

2021 06 02

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda sėkmingai pradėjo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mažojo finalo seriją.

Nenado Čanako auklėtiniai antradienį 87:74 nugalėjo Utenos „Juventus“ ir kovoje iki trijų pergalių atsidūrė žingsneliu arčiau bronzos medalių. Sekmadienį „Cido“ arenoje vyks trečias serijos susitikimas.

Į  areną kviečiame sirgalius ir tam nereikės Galimybių paso. Tiesa, į dvikovą pateks itin ribotas lankytojų  skaičius – vos 250. Abonementinių bilietų turėtojams papildomų bilietų nereikės, į rungtynes pateks su jau turimais.

„Lietkabelis“, kartu su „Cido“ arena, priėmė sprendimą į šį susitikimą įsileisti  sirgalius be Galimybių paso dėl vis daugėjančių problemų jį gauti – savaitgaliais nėra generuojami Galimybių pasai dėl riboto registrų centro darbo.  

Taip pat, norint gauti Galimybių pasą, vienas iš pagrindinių procesų, su kuo susiduria daugelis,  reikalingas neigiamas  24 val. galiojantis COVID-19 testas.  Jau pirmadienį nebuvo vietų registruotis COVID-19 testui savaitgalį. Visiškai suprantame klubo sirgalius ir negalime reikalauti to, ko techniškai sistema negali padaryti.  

Antrajame „Betsafe-LKL“ pusfinalio susitikime su Vilniaus „Rytu“ buvo didžiausias sirgalių skaičius ir į areną galėjo patekti tik Galimybių pasą turintys asmenys, tačiau šiuo metu sistema susiduria su sunkumais, tad nuspręsta apsiriboti 250 sirgalių.

Susitikimas birželio 6-ąją, sekmadienį, „Cido“ arenoje prasidės 17.20 val. Bilietus galite įsigyti paspaudę šią nuorodą.

Vaikams iki 6 metų bilietai kainuos viso labo 3,5 eur.

2021-2022: