Naujienos

Į peržiūrą atvyksta M.Pavkovičius, komandoje lieka M.Iličius

2015 11 25

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda į mėnesio trukmės peržiūrą pasikvietė Miljaną Pavkovičių. Jeigu 178 cm ūgio serbas paliks teigiamą įspūdį ekipos treneriams, su juo bendradarbiavimas bus pratęstas iki sezono pabaigos.

34-erių įžaidėjas yra sukaupęs didžiulę patirtį rungtyniaudamas Europos taurėje, kur iš viso praleido šešis sezonus: keturis su Vršačo „Hemofarm“ apranga, po vieną – Nymburko ČEZ ir Aleksandrovaco „Igokea“.

Sėkmingiausias M.Pavkovičiui sezonas antrajame pagal pajėgumą Europos klubiniame turnyre buvo 2010–2011 metų, kai jis aikštelėje praleisdavo po 23 minutes, įmesdavo 10,6 taško, atkovodavo 2,3 kamuolio, atlikdavo 4,1 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 9,7 naudingumo balo.

„Matome, jog komandai trūksta tikro įžaidėjo, todėl pasikvietėme Miljaną. Serbas pasižymi patikima gynyba, moka gerai žaisti „du prieš du“ ir taikliai atakuoja iš toli. Tikimės, kad Pavkovičius pritaps „Lietkabelyje“ ir padės mums pasiekti ne vieną pergalę“, – sakė „Lietkabelio“ direktorius Mantas Ignatavičius.

Praėjusį sezoną M.Pavkovičius praleido Skopjės „Rabodnički“ gretose. Makedonijos pirmenybėse jis žaisdavo po 28 minutes, pelnydavo 9,5 taško, sugriebdavo 2,3 kamuolio, atlikdavo 5,4 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 10,4 naudingumo balo.

„Lietkabelio“ klubas taip pat nusprendė iki sezono pabaigos pratęsti kontraktą su Mile Iličiumi. Peržiūroje dalyvavęs 31 metų 216 cm ūgio milžinas pastaruoju metu demonstruoja gerą žaidimą, todėl su juo bendradarbiavimas buvo pratęstas.

M.Pavkovičius į Lietuvą atvyksta trečiadienį, todėl jo debiutas turėtų įvykti jau artėjantį sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) dvikovoje „Cido“ arenoje, kur „Lietkabelis“ priims Utenos „Juventus“ ekipą.

2021-2022: