Naujienos

Į Panevėžį atkeliauja sužeistas žvėris

2014 10 02

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas trečiosiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse susikaus su titulą ginančiu Kauno „Žalgirio“ klubu.

Pralaimėjimas. Šalies čempionai antradienį patyrė sensacingą nesėkmę, kai 75:76 namuose nusileido Utenos „Juventus“ krepšininkams. „Žalgiris“ norės reabilituotis ir į Panevėžį atvyks kur kas labiau susikaupęs.

Legionieriai. „Žalgiriui“ vis dar galioja draudimas registruoti naujus žaidėjus, todėl komandai negali padėti įžaidėjas Maalikas Waynsas ir Jamesas Andersonas. Kauniečiai remiasi praėjusį sezoną žaidusiais krepšininkais ir iš Vilniaus „Lietuvos ryto“ perėjusiu Dariumi Songaila, kuriam draudimas negalioja, kadangi jis jau žaidė Lietuvoje.

Lyderis. Po pirmųjų dviejų LKL rungtynių „Žalgirio“ lyderis yra ne kas kitas kaip Lukas Lekavičius. 20-metis įžaidėjas per mačą vidutiniškai renka po 18 taškų ir renka po 16 naudingumo balų. Po 10 taškų prideda D.Songaila, po 9 – Artūras Gudaitis, kuris dar atkovoja ir po 5,5 atšokusio kamuolio.

Pagrindinis ginklas. „Žalgiris“ bando išnaudoti savo pagrindinį kozirį – priekinę liniją. Dauguma taškų pelnoma iš baudos aikštelės, kai kamuolys atitenka Pauliui Jankūnui, D.Songailai, Robertui Javtokui ar A.Gudaičiui. Dažnai varžovų gynybą prasiveržimais drasko Edgaras Ulanovas ar L.Lekavičius. Kova dėl atšokusių kamuolių – vienas svarbiausių akcentų „Lietkabeliui“.

Buvę žaidėjai. Du „Lietkabelio“ krepšininkai yra vilkėję „Žalgirio“ aprangą – kapitonas Dainius Šalenga ir įžaidėjas Žygimantas Janavičius. Tuo tarpu kauniečių atakų organizatorius Vaidas Kariniauskas praėjusį sezoną gynė „Lietkabelio“ garbę, kai buvo paskolintas Panevėžio klubui, o latvis Kasparas Vecvagaras šiame klube praleido 2012–2013 metų sezoną.

Vieta ir laikas. Susitikimas tarp „Žalgirio“ ir „Lietkabelio“ prasidės ketvirtadienį 19.00 valandą „Cido“ arenoje. Jį tiesiogiai transliuos www.sportotv.lt

2020-2021: