Garliavoje „LSU-Atletą“ patiesęs „Lietkabelis“ kyla iš LKL turnyrinės lentelės dugno

2014 01 16

Trečiąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas svečiuose – 76:72 (17:21, 22:22, 21:15, 16:14) patiesęs Kauno raj. „LSU-Atleto“ krepšininkus.

Atkakliai prasidėjusiame mače apčiuopiamos persvaros nepavyko susikrauti nė vienai ekipai. Tiesa, pirmojoje rungtynių dalyje į priekį pabėgti bandė Edo Nickaus treniruojami jaunieji Kauno krepšininkai – 39:43.

Iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos vaizdas aikštelėje nesikeitė, tačiau Panevėžio krepšininkai pajutę žaidimo ritmą išsiveržė į priekį – 64:62.

„LSU-Atleto“ krepšininkai surengė nedidelį spurtą ir po Š.Vingelio tritaškio šovė į priekį – 64:67. A.Brazio kariauną gelbėti ėmėsi amerikietis R.Olanderis, J.Gintvainis ir V.Kariniauskas, kurie likus žaisti kiek daugiau nei minutę sukrovė ekipai žymesnę persvarą – 74:69.

Nors mačo pabaigoje K.Babkauskas pataikė fantastišką tritaškį – 75:72, šeimininkams išsigelbėti nepavyko ir Panevėžio klubas šventė trečiąją pergalę LKL čempionate –  76:72.

Rezultatyviausiai Panevėžio komandos gretose rungtyniavo Ryanas Olanderis (11 atk. kam.) ir Vaidas Kariniauskas (6 rez. perd.), surinkę po 17 taškų, 10 – pridėjo Dinma Odiakosa.

Kauno ekipoje išsiskyrė Žygimantas Skučas, įmetęs 18 taškų (15 atk. kam.), 14 – pridėjo Šarūnas Vingelis, 13 – Vidmantas Sragauskis.

Kitas rungtynės LKL čempionate A.Brazio auklėtiniai žais gruodžio 18 d. su Alytaus „Dzūkijos“ klubu Panevėžio „Cido“ arenoje.