Naujienos

G.Kadžiulis: pirmoje dalyje stabdėme „Žalgirį“, o pertraukos jau „Žalgiris“ sustabdė mus

2018 10 28

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ komanda, kuri svečiuose 58:71 nusileido titulą ginantiems Kauno „Žalgirio“ krepšininkams.

Vyriausiasis treneris Gintaras Kadžiulis turėjo priekaištų gynėjams dėl jų žaidimo. Specialistui patiko pirma mačo dalis, kai vienu metu „Lietkabelis“ pirmavo 10 taškų, bet liko nusivylęs trečiu bei ketvirtu ketvirčiais.

„Pirma pusė mums buvo tikrai gera, o antroji – bloga. Pirmoje dalyje laikėmės žaidimo plano ir disciplinos, taip pat neblogai stabdėme „Žalgirį“. Po pertraukos jau „Žalgiris“ sustabdė mus. Turiu daug priekaištų gynėjams, kurie minkė vietoje kamuolį, nebuvo aštrūs, nesiveržė krepšio link, o metimai buvo atliekami paskutinėmis sekundėmis. Buvo nemalonu žiūrėti, kaip praradinėjome kamuolius. Šitaip žaisdami negalime iki galo kovoti su „Žalgiriu“, – sakė strategas.

– Kiek iš tų klaidų antroje dalyje buvo jūsų pačių, o kiek – „Žalgirio“ išprovokuotų?

– Mes tikėjomės, kad antroje dalyje žalgiriečiai bus agresyvesni. Jie tokie ir buvo, bet ne taip žymiai. Mes patys tapome lėtesni. Gynėjams trūko aštrumo, o į užribį išmesti kamuoliai – tiesiog be komentarų.

2021-2022: