G.Kadžiulis: žaidėjai nepatikėjo, kad galime laimėti

2014 11 23

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas sekmadienį Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė nesėkmę, kai 69:97 nusileido Vilniaus „Lietuvos rytui“.

Vyriausiasis panevėžiečių treneris Gintaras Kadžiulis buvo itin nusivylęs savo auklėtinių žaidimu trečiajame kėlinyje, kuris buvo pralaimėtas net 10:31. Strategas negalėjo rasti tinkamo paaiškinimo, kodėl taip nutiko.

„Kai aš patikėjau pergale, vyrai ja nepatikėjo. Iki pertraukos buvo nemažai teigiamų dalykų, bet vėliau pradėjome vaikiškai klysti ir nevykdėme to, ką buvome susitarę. Negali žinoti, kodėl žaidėjai taip atėjo nusiteikę. Apie trečią kėlinį neturiu komentarų ir man labai skaudu. Gaila, kad neatsirado lyderio, nes 20 taškų per ketvirtį pralaimėti negalima. Mačas buvo baigtas dar trečiajame kėlinyje.

Labiausiai Mike‘o Moserio nebijojome ties tritaškiu, bet jis ėmė ir primėtė tritaškių. Po pertraukos komanda tiesiog buvo mieganti ir vaikščiojo po aikštelę. Šaukiau, rėkiau, bet niekas nepadėjo. Nesuprantu, kas įvyko. Turbūt jie patys nepatikėjo, kad galime laimėti arba bent jau kovoti kaip lygūs su lygiais“, – kalbėjo G.Kadžiulis.

Kitą susitikimą „Lietkabelis“ žais pirmadienį, lapkričio 24 dieną, 18.30 valandą su „Prienais“.