Naujienos

G.Kadžiulis: tikiuosi, kad tai mums bus gera atspirtis ateities kovoms

2015 10 17

Antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (2/3) klubas, svečiuose 86:64 sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2/3) ekipą.

Vyriausiasis treneris Gintaras Kadžiulis neturėjo jokių priekaištų savo auklėtiniams. Strategas viliasi, jog šis laimėjimas taps teigiamu postūmiu ateičiai.

„Rezultatas labai tenkina. Sužaidėme labai geras rungtynes ir aš neturiu priekaištų dėl nieko, išskyrus kelias vaikiškas klaideles, kur buvo atsipalaiduota ir šiek tiek pramiegota. Koncentracijos išlaikymas buvo kelias į sėkmę. Jeigu žaidėjai tai supras,  patiems bus gerai ir komanda turės naudą.

Pasižiūrėjome pastarąjį susitikimą su „Nevėžiu“, kur bandėme žaisti protingai, bet nebuvo greičio. Tai vadinu rankiniu. Bandėme pasirinkti trumpesnius derinius, greičiau atakuoti krepšį ir žaisti greičiau. Smagu, kad buvo akiai gražus krepšinis.

Kalbėjome, jog nuo suolo pakilę žaidėjai tiesiog palaikytų tą lygį, kuris būna sužaidus startiniam penketukui. Visi dirbo bendrai kaip kumštis. Tai ir yra raktas į sėkmę. Taip dirbdami galime kažką pasiekti.

Šiame sezono mums trūko tokių rungtynių ir tikiuosi, kad tai mums bus gera atspirtis ateities kovoms“, – teigė G.Kadžiulis.

Kitą mačą „Lietkabelis“ žais Baltijos krepšinio lygoje (BBL), kur antradienį Taline kovos su „TLU Kalev“ ekipa.

2021-2022: