Naujienos

G.Kadžiulis: tikiuosi, kad su „Lietuvos rytu“ kausimės visas 40 minučių

2014 11 29

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda iškovojo antrąją pergalę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), kai penktadienį 97:67 sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“.

Vyriausiasis panevėžiečių treneris Gintaras Kadžiulis nebuvo visiškai patenkintas savo auklėtiniais, kadangi jie neišpildė tam tikrų stratego sumanymų.

„Rezultatas geras, bet nesu visiškai patenkintas, nes žaidėjai neišpildė to, ką norėjau. Tiesiog nepavyko pagerinto to, ką norėjome. Dėl to labai gaila. Man kol kas nesuprantama, kodėl per minutės pertraukėles aptariame viską, bet po to neišpildome. Tebūnie, kad tai buvo atsipalaidavimas. Mačo pradžia parodė, kad buvome atsipalaidavę.

Niekas neabejojo, kad laimėsime ir dideliu skirtumu. Mes ruošiamės ateičiai, kitoms rungtynėms. Nežaidėme tik prieš „Nevėžį“ – rengiamės ateičiai ir kai kurie dalykai mane nuvylė“, – kalbėjo G.Kadžiulis.

– Ar jums nebuvo keista žaisti prieš trenerį, su kuriuo dar prieš kelias savaites dirbote kartu?

– Kažkiek buvo keista. Jeigu būtume dirbę 10 metų, būtų labai keista. Dabar nebuvo labai ypatinga, kadangi dirbome gana trumpą laiką.

– Sekmadienį laukia dvikova su „Lietuvos rytu“.

– Žaidžiant prieš tokį varžovą, papildomos motyvacijos nereikia. Gali nesisekti, gali pasitaikyti bloga diena, bet mes privalome kovoti iki pabaigos. Tikiuosi, kad kovosime visas 40 minučių. O kaip jau bus, taip bus.

– Kaip vertinate Juricos Žužos įsiliejimą į komandą?

– Žuža yra patyręs, protingas žaidėjas. Jis yra lėtas ir bus lėtas, nes toks jo amžius ir kūnas. Jeigu Jurica būtų greitas, „Lietkabelyje“ jis nežaistų. Žuža – aukšto lygio žaidėjas, suprantantis žaidimą, gerai pataikantis. Jis lėtas, bet tai kompensuoja savo patirtimi ir mąstymu aikštelėje.

2021-2022: