Naujienos

G.Kadžiulis: svarbu, kad tiek komanda, tiek žiūrovai nenustotų tikėti

2015 11 17

Kauno „Žalgirio“ komanda iškovojo dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) ir svečiuose 95:69 sutriuškino Panevėžio „Lietkabelį“.

o mačo „Lietkabelio“ vairininkas Gintaras Kadžiulis kalbėjo, kad jo komandai reikalingas psichologinis atsigavimas ir tikėjimas.

„Pradžia buvo labai nesėkminga mums: dvigubinome gynybą, tikėjomės, kad varžovai nepataikys, bet jie sumetė savo metimus. Tada tapo dar sunkiau, nes jų priekinė linija yra stipri. „Žalgiris“ sužaidė tikrai geras rungtynes.

Nerimo šiek tiek kelia psichologinė komandos būsena. Turėjome tikrai nedėkingą tvarkaraštį, su visais potencialiais varžovais žaidėme išvykose, tad tai neleido įkvėpti šviežio oro gūsio. Svarbu, kad tiek komanda, tiek žiūrovai nenustotų tikėti“, – kalbėjo G.Kadžiulis.

Treneris taip pat pagyrė prie komandos prieš mažiau nei mėnesį prisijungusį vidurio puolėją Mile Iličių – jis į „Žalgirio“ krepšį įmetė 17 taškų.

„Jis pas mus atvyko tikrai ne geriausios formos, o dabar forma kasdien vis gerėja. Bet šįkart Iličius mane nustebino – nesitikėjau, jog sužais taip gerai“, – tarė G.Kadžiulis.

Tuo tarpu žalgiriečių vyr. treneris Gintaras Krapikas, nepaisant rezultato, gyrė varžovų pajėgumą bei taip pat džiaugėsi auklėtinių nusiteikimu.

„Galvoju, kad šioms rungtynėms jokio specialaus nuteikimo vyrams nereikėjo. Žinojome, kad Atėnuose sužaidėme labai prastą mačą, neieškome pasiteisinimų. Nenoriu pasakyti, kad šitas susitikimas buvo mažesnės svarbos ar žemesnio lygio.

Džiugu, kad vyrai buvo susikaupę ir solidžiai sužaidė prieš gerai sukomplektuotą komandą. Galvoju, jog „Lietkabelis“ savo žaidimą suras – ateityje su šia komanda daug kam bus nelengva. Svarbu, kad žalgiriečiai į šias rungtynes pažiūrėjo rimtai, ką ir rodo rezultatas. Akcentavome tai, kad nereikia leisti varžovams pabėgti, nes jie žaidžia namuose – nusikratę nervinę įtampą. Tai mums pavyko, išskyrus kelis jų sėkmingus metimus pirmoje mačo pusėje“, – mačą komentavo G.Krapikas.

P

2021-2022: