Naujienos

G.Kadžiulis: rungtynės buvo laimėtos, bet vaikiška klaida viską sugadino

2014 11 10

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai buvo arti sensacijos rungtynėse su Lietuvos čempionais. Tiesa Gintaro Kadžiulio auklėtiniai per pratęsimą turėjo pripažinti „Žalgirio“ pranašumą. Panevėžiečių treneris po susitikimo neslėpė nusivylimo galutiniu rezultatu.

„Galutinis rezultatas tikrai liūdina. Rungtynės buvo laimėtos, bet viena vaikiška klaida pasibaigė mūsų pralaimėjimu. Bet žvelgiant iš kitos pusės, sunku buvo tikėtis, kad mes tokią staigmeną pateiksime šiose rungtynėse. Tiesiog nežiūrėjome į švieslentę, o ėjome ir kovojome. Praėjus 30 minučių, mes supratome, kad galime kabintis ir galime laimėti, likus žaisti 10 minučių mes dar labiau susitelkėme, bet krepšinio dievai buvo „Žalgirio“ pusėje“, – po rungtynių lkl.lt teigė G.Kadžiulis.

– Pratęsime varžovai turėjo psichologinį pranašumą?

– Be abejo. Dažnai būna, kad komanda, kuri ištempią pratęsimą, po to jį ir laimi. Šiuo atveju tai buvo namų komanda, bandėme mobilizuotis, bet neišėjo.

– Žygimantas Janavičiaus antrame kėlinyje greitos atakos metu skaudžiai krito ant nugaros ir tik padedamas komandos draugų bei personalo paliko aikštę. Kokia jo būklė?

– Kiek girdėjau, Žygimantas yra ligoninėje ir jam kažkas rimto, nes kenčia didelius skausmus. Kažkas susiję su jo nugara bei lūžusiu riešu.

2021-2022: