G.Kadžiulis: pergalė dar saldesnė, nes jaunimas lemiamu metu parodė charakterį

2015 04 22

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas antradienį Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo įspūdingą pergalę, kai svečiuose 89:88 po pratęsimo palaužė „Mažeikius“.

Vos septyniese žaidę „Lietkabelio“ krepšininkai parodė charakterį, ryžtą ir pasiekė dramatišką pergalę. Savo auklėtinius už tai gyrė ir vyriausiasis treneris Gintaras Kadžiulis.

„Pasiekėme dramatišką ir gražią pergalę. Atsakingu metu pražangų limitą išnaudojo Evaldas Žabas, bet jaunimas patraukė komandą ir tai yra geri signalai ateičiai. Prieš pratęsimą pasakiau, kad tris paskutines ketvirtojo kėlinio minutes žaidėme idealiai gerai gynyboje ir atsitiktinis tritaškis nereiškia, jog jie atsigavo. Sakiau, jog jeigu taip žaisime toliau, laimėsime.

Kova ir charakteris lėmė pergalę. Šiuo metu esame apylygės komandos ir mes turėjome daug problemų su rotacija. Nenuleidome rankų ir sėkmė šyptelėjo mums. Ši pergalė yra saldi, nes lemiamu metu jaunimas parodė charakterį bei be įžaidėjo susitvarkėme tiek puolime, tiek gynyboje“, – džiaugėsi strategas.

Aštuntąją vietą ir patekimą į LKL atkrintamąsias užsitikrinęs „Lietkabelis“ paskutinį reguliaraus sezono mačą sužais balandžio 25 dieną, šeštadienį, namuose su „Šiauliais“.