Naujienos

G.Kadžiulis: pavyko susitvarkyti su įtampa

2018 09 30

(BNS/LKL nuotr.)

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė antrąją pergalę, kai 89:76 pranoko Klaipėdos „Neptūną“.

Vyriausiasis treneris Gintaras Kadžiulis pasidžiaugė laimėjimu varžovų teritorijoje, nes Klaipėdoje visada žaisti sunku.

„Labai smagi pergalė, nes ne kiekvieną kartą pavyksta laimėti Klaipėdoje. Pradžia mums buvo sėkmingesnė, o „Neptūnas“ nepataikė laisvų metimų. Kažkiek mums tikrai pasisekė ir mums labai pasiteisino gynybos kaitaliojimai. Pabaigoje vaizdas nelabai patiko, nes paprastose situacijose perlaikėme kamuolį. Taip pat vaikiškai klydome, todėl nepatiko šis momentas. Džiaugiamės šiuo tašku“, – kalbėjo strategas.

– Kas lėmė tokį komandos žaidimo pagerėjimą?

– Per pirmus du mačus vyrai buvo įsitempę. Pavyko su ta įtampa susitvarkyti. Per pirmąsias dvejas rungtynes didelė mūsų problema buvo silpnosios pusės pagalba ir jau dvi dienas prieš susitikimą treniruotėse matėsi, kad vaizdas kur kas pagerėjo ir šiandien tai parodėme.

– Ko trūksta P.Valinskui?

– Paulius žaidžia komandai ir daro tai, ką jam priklauso daryti. Kartais jis būna linkęs forsuoti metimus, bet šiandien pakankamai užtikrintai žaidė, neklydo.

2021-2022: