G.Kadžiulis: pabaigoje pristigome jėgų

2015 01 20

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače Panevėžio „Lietkabelis“ pirmadienį kovojo iš visų jėgų, bet dvikovos pabaigoje 66:70 turėjo pripažinti Alytaus „Dzūkijos“ pranašumą.

Vyriausiasis panevėžiečių treneris Gintaras Kadžiulis pyko ant savo auklėtinių už prastai sužaistą pirmąjį kėlinį, kuriuo metu svečiai sugebėjo susikrauti 10 taškų pranašumą.

„Viskas prasidėjo nuo pat pirmos minutės: klaidos, paliekamas geriausias metikas laisvas, nepadarėme tai, ką buvome susitarę. Turbūt kažkokie psichologiniai dalykai kankinasi, nes nėra kitokio paaiškinimo. Turėjome daug laiko pasiruošti šiam mačui, bet tokie dalykai vyksta. Taip pat neatkovojami kamuoliai po krepšiais. Daug dirbame ties tuo, bet vis tiek problemos nedingsta.

Pasivijome varžoves, bet lemiamu momentu pavargome daugiau nei jie. Mūsų gynėjai pavargo, nes maža rotacija, nors ir pavyko keliskart sužaisti derinį „du prieš du“. Matėsi, jog pabaigoje pritrūko jėgų“, – kalbėjo G.Kadžiulis.

Kitą susitikimą „Lietkabelis“ žais sausio 21 dieną, trečiadienį, Latvijoje, kur susitiks su Povilo Čukino atstovaujama Jėkabpilio „Jekabpils“ komanda. Tai bus paskutinės Baltijos krepšinio lygos (BBL) pirmojo etapo rungtynės.