G.Kadžiulis: noriu pagirti vyrus, nes jie tikrai šauniai kovėsi

2015 04 17

Ketvirtadienį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače Panevėžio „Lietkabelio“ klubas užkūrė tikrą pirtį šalies vicečempionei Klaipėdos „Neptūno“ ekipai.

„Cido“ arenos šeimininkai varžovams nusileido 81:83 po to, kai Evaldo Žabo mestą kamuolį šokinėjantį ant lanko numušė Simas Galdikas.

„Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Gintaras Kadžiulis buvo patenkintas savo auklėtinių žaidimu ir įdėtomis pastangomis. Strategas atskleidė, jog panevėžiečiai nenorėjo žaisti pratęsimo.

„Gaila, kad nepavyko laimėti. Noriu pagirti vyrus, nes jie tikrai šauniai kovėsi. Buvo nerimo, jog bus šiek tiek pavargę po antradienio mačo, tačiau tikrai šauniai sukovojo. Rezultatas leido nenuleisti galvų ir rankų. Vieno metimo pritrūko. Galbūt jeigu Griškėnas būtų greitoje atakoje pelnęs taškus, būtų kitaip viskas pasisukę, nes „Neptūnui“ jau būtų reikėję skubėti. Esame patenkinti darbu.

Kruopščiai ruošiamės šioms rungtynėms ir žiūrėjome variantus, kur galima išnaudoti varžovų spragas. Daug dalykų pavyko. Mes labai nenorėjome žaisti pratęsimo, nes rotacija mūsų maža ir Labuckas buvo išsigaudavęs, o dar keli žaidėjai turėjo po 4 pražangas.  Žabas paskubėjo, bet kamuolys tikrai krito į krepšį, bet Galdikas numušė kamuolį. Vėlgi, būtų buvęs pratęsimas“, – pasakojo G.Kadžiulis.

Kitą susitikimą „Lietkabelis“ žais balandžio 19 dieną, sekmadienį, Pasvalyje su „Pieno žvaigždėmis“.