Naujienos

G.Kadžiulis: mums reikia laiko susižaisti – esame visiškai nauja komanda

2018 09 23

Panevėžio „Lietkabelis“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) sezoną pradėjo nesėkme Prienuose 78:93 prieš vietos „Skycop“ ekipą.

Vyriausiasis treneris Gintaras Kadžiulis teigė, kad jo auklėtinius kaustė įtampa ir dėl to buvo pridaryta daug klaidų, ypatingai ginant savąjį krepšį. Specialistas sako, kad reikia laiko, nes komanda yra nauja ir jai reikia susižaidimo.

„Pirmos rungtynės, sezono startas. Svarbiausią vaidmenį visiems vaidino įtampa. Prienų komanda geriau su tuo susitvarkė. Planas nepavyko būtent dėl įtampos, nes klydome vaikiškose situacijose, ypatingai gynyboje. Tai buvo vienas faktorių, kodėl „Skycop“ rinko pernelyg lengvus taškus. Vargome, sunkiai dirbome, bandėme kabintis, bet, deja, nepavyko“, – apgailestavo strategas.

 – Kuo skiriasi šis „Lietkabelis“ nuo to, kuris buvo praėjusiame sezone?

– Dabar komanda yra energingesnė, jaunesnė, atletiškesnė. Broliai Lavrinovičiai ir Lukauskis turi labai daug patirties ir labiau naudojasi protu nei savo kūnu. Mums reikia laiko susižaisti – esame visiškai nauja komanda. Labai trūksta mums pagrindinio įžaidėjo Jamaro Wilsono. Turime sunkiai dirbti ir tikėti, kad viskas bus gerai.

2021-2022: