Naujienos

G.Kadžiulis: jautėsi akivaizdus įžaidėjo trūkumas puolime

2014 12 21

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (5/12) klubas, kuris išvykoje 82:94 (16:16, 21:28, 15:31, 30:19) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (8/10) krepšininkams.

Vyriausiais panevėžiečių treneris Gintaras Kadžiulis teigė, kad labiausiai trūko įžaidėjo, kadangi komanda negalėjo susikurti gerų progų savo atakoms.

„Jautėsi akivaizdus įžaidėjo trūkumas puolime. Jei nesusikuriame normalaus pozicinio puolimo, sulaukdavome daug greitų atakų. Varžovai pelnė daug taškų būtent po jų. Pradžioje vyko nepaaiškinami dalykai – varžovai po kelis kartus nusiimdavo kamuolius, tai vyko dėl koncentracijos trūkumo. Buvo justi patirties ir jaunystės nesuderinamumas: jei jaunimas įdeda energijos, vyresnieji tai kompensuoja protu, bet šįkart kažkas nesusiderino, o tada atsirado neįtikėtinai vaikiškų klaidų. Nenusisekusios rungtynės…

Be abejo, iš vėžių išmušė tas įžaidėjo trūkumas. Vladovičius bandė žaisti su skaudančia koja, bet pajuto stipresnį skausmą ir žaisti nebegalėjo, o Haddockas labiau gadino žaidimą nei padėjo komandai“, – kalbėjo G.Kadžiulis.

2021-2022: