Naujienos

G.Kadžiulis: Iličiui reikia įgyti sportinę formą, nes potencialas – tikrai geras

2015 10 26

Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino-LKL“) gerbėjai sekmadienio vakarą galėjo stebėti atkaklią kovą tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Panevėžio „Lietkabelio“, kurioje triumfavo uostamiesčio klubas.

„Lietkabelio“ strategas Gintaras Kadžiulis teigė, jog jo komanda ne tik galėjo, bet ir turėjo nugalėti „Neptūną“.

„Nebuvo geros rungtynės, nesu jomis patenkintas. Tai buvo mačas, kurį galėjome ir net privalėjome laimėti. Tikrai jautėsi, kad „Neptūnas“ buvo pavargęs po kelionės, o mes šiuo šansu nepasinaudojome. Patys nebuvome agresyvūs, lėtai dalinomės kamuoliu. Normaliai žaisdami iki pertraukos galėjome turėti 10 taškų persvarą, tada galbūt būtų buvę kitaip.

Trečiojo kėlinio pradžia buvo labai prasta, galėjome grįžti į žaidimą, bet varžovai puolime atkovojo kamuolius ir pasinaudodavo šansais surengti atakas. Tai mus žlugdė. Atrodė, reikia tiek nedaug – tik pasiimti kamuoliuką. Antroje mačo pusėje ir sėkmės šiek tiek reikėjo“, – pripažino G.Kadžiulis.

Treneris taip pat buvo patenkintas „Lietkabelio“ peržiūroje dalyvaujančio Mile Iličiaus pasirodymu. Serbas per 13 minučių pasižymėjo 7 taškais.

„Rungtynėse jis atrodo panašiai kaip ir treniruotėse. Iličiaus sportinė forma nėra geriausia, tai galima buvo matyti, nes jis vienu metu užduso. Jam buvo labai sunku gintis. Iličiui reikia įgauti sportinę formą, nes potencialas – tikrai geras“, – kalbėjo treneris.

 

2021-2022: