Naujienos

G.Kadžiulis gyrė savo auklėtinius už kovingumą ir laisvumą puolime

2015 01 24

Šeštadienį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) susitikime Panevėžio „Lietkabelio“ komanda tris su puse kėlinio kontroliavo situaciją, bet 95:101 nusileido Vilniaus „Lietuvos rytui“.

Vyriausiasis „Lietkabelio“ treneris Gintaras Kadžiulis gyrė savo auklėtinius už kovingumą ir laisvę puolime, kurio pastaruoju metu pasigedo.

„Noriu pasveikinti vilniečius, kurie parodė savo lygį, nes buvo momentas, kai jie galėjo subyrėti ar išsigąsti žiūrėdami į švieslentę, bet taip neatsitiko. Džiaugiuosi, kad visą mačą kovojome, ko mums trūko paskutiniu metu. Puolime jautėsi atsipalaidavimas, bet gynyba šlubavo. Kai kurie žaidėjai anksčiau buvo susikaustę, todėl turėjome problemų puolime. Šiandien jie gerai pasirodė ir tuo labai džiaugiuosi.

Pabaigoje buvo momentas, kai Orelikas atkovojo kamuolį puolime ir mes prasižengėme. Jeigu būtų pražanga sušvilpta pačiam Orelikui, kuris laikė apkabinęs mūsų žaidėją, gal būtų kitaip viskas pasibaigę.

Pabaigoje mes žaidėme paprastą derinį, bet vilniečiai prieš jį nesugebėjo apsiginti. Buvo dar momentas, kur Žuža nepastebėjo prieš žemesnį varžovą atsidūrusio Dimšos, kur galėjo būti lengvi taškai ir tada kitaip viskas būtų buvę“, – kalbėjo „Lietkabelio“ vairininkas.

Kitą mačą „Lietkabelis“ žais vasario 1 dieną svečiuose su Klaipėdos „Neptūnu“.

2021-2022: