Naujienos

G.Kadžiulis: džiugu, kad šį kartą lemiamu metu nepalūžome

2014 12 23

Panevėžio „Lietkabelis“ savo sirgaliams švenčių proga padovanojo puikią pergalę, kai antradienį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače 89:85 pranoko „Šiaulius“.

Vyriausiasis treneris Gintaras Kadžiulis gyrė savo auklėtinius už kovingumą. Strategą taip pat maloniai nustebino Lacy Haddocko žaidimas, kuris pelnė 10 taškų, pataikydamas keletą svarbių metimų.

„oriu padėkoti vyrams, kurie puikiai kovėsi nepaisant to, kad dažnai šį sezoną būdavo taip, jog ketvirtajame kėlinyje mes subyrėdavome lemiamus metu. Džiugu, kad šį kartą taip nenutiko. Pabaigoje nei mes, nei jie nedemonstravome ypatingo krepšinio. Smagu, kad atlaikėme spaudimą. Gerai, kad nesusigadinome švenčių“, – kalbėjo treneris.

– Jus nustebino L.Haddocko žaidimas?

– Nustebino jis tikrai. Tiesą pasakius, neturėjome net laiko tinkamai jo patikrinti, nes prieš mačą su Pasvalio klubu buvo vos kelios treniruotės  ir matėme, kad jis tikrai kažką gali. Šiandien jis pradėjo prastai – padarė kvailų klaidų. Šaunuolis, kad priėmė drąsius sprendimus ir metė iš toli. Tikrai Haddockas mane nustebino.

– Šiandien J.Žuža rungtyniavo nedaug. Per greiti jam buvo varžovai?

– Jurica paskutiniu metu šiek tiek lėtesnis. Varžovai tikrai naudojosi progomis. Turėjome begales problemų, kai gynėmės du prieš du. Į akis krito, kai gynėjas lengvai apžaisdavo Žužą. Bandėme žaisti žemesniu penketuku, kai Dahlmanas rungtyniavo „centru“ ir tai pasiteisino.

– Kaip vertinate E.Žabo žaidimą įžaidėjo vaidmenyje?

– Evaldas nėra tipinis įžaidėjas, jis labiau atakuojančio stiliaus krepšininkas. Ko mes iš jo tikimės, panašiai jis ir rungtyniauja.

2021-2022: