Naujienos

G.Kadžiulis: džiaugu, kad pavyko mobilizuotis ir laimėti

2015 02 28

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda penktadienį Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pasiekė pergalę, kai antroje mačo dalyje 88:71 pranoko Kėdainių „Nevėžį“.

Vyriausiasis „Lietkabelio“ treneris Gintaras Kadžiulis buvo nepatenkintas savo auklėtinių žaidimu pirmoje susitikimo pusėje, kadangi po geros pradžios sekė apsnūdimas ir pasyvumas.

„Džiaugiuosi pergale, bet nuotaiką šiek tiek sugadino prastas žaidimas iki pertraukos. Rūbinėje pavyko žaidėjams nusiteikti, mobilizuotis ir laimėti. Prieš „Nevėžį“ nereikia kažko stebuklingo kurti – tiesiog reikia žaisti atiduodant 100 procentų savęs.

Pradėjome gerai, bet nuo suolo pakilę žaidėjai buvo apsnūdę ir jie tarsi pasėjo virusą. Čia yra trenerio darbas mobilizuoti komandą, ko man antrajame kėlinyje nepavyko padaryti, bet tai atlikau didžiosios pertraukos metu“, – sakė treneris.

Mačo metu traumą patyrė įžaidėjas Jakovas Vladovičius. Vos 5 minutes ant parketo praleidęs kroatas pasitempė dvigalvį raumenį ir netrukus jam bus atlikti tyrimai, kurie parodys, kiek žaidėjas negalės pasirodyti ant parketo.

2021-2022: