Naujienos

G.Kadžiulis: dvi savaites negalime treniruotėse pažaisti penki prieš penkis

2015 02 15

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas šeštadienį Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė skaudų pralaimėjimą, kai namuose 84:98 nusileido „Mažeikiams“.

Vyriausiasis panevėžiečių treneris Gintaras Kadžiulis buvo nusivylęs savo auklėtinių pasirodymu, kadangi šie buvo pernelyg lėti ir niekur nespėjo paskui varžovus.

„Man gėda už visą komandą, pradedant nuo savęs, kad šitaip mes atrodome. Pralaimėjimas Kėdainiams psichologiškai buvo skaudus. Galima buvo laukti, kad arba mes pasimokysime ir kovosime, arba dar labiau krisim žemyn. Pradžioje atrodė, kad viskas bus gerai, bet antrajame kėlinyje įkritome į siaubingą duobę bei tai dar labiau demoralizavo žaidėjus.

Bendras vaizdas – visur buvome lėtesni. Kalbamės su žaidėjais, bandome juos išlaikyti šviežius, bet neatrodo, jog jie tokie aikštelėje. Esame labai lėti.

Dvi savaites negalime treniruotėse pažaisti penki prieš penkis. Energijos nebūvimas aikštelėje tikrai nėra to pasekmė. Aštuoniese galima drąsiai žaisti mačą. „Mažeikių“ pastiprinimas sužaidė geras rungtynes. Bijojome, kad Serapinas gali iššauti, taip ir nutiko“, – kalbėjo G.Kadžiulis.

Priminsime, kad „Lietkabelis“ žaidė be Ivano Neliubovo, Noah Dahlmano ir Gedimino Žalalio. Pastarieji du krepšininkai dėl traumų jau nerungtyniauja kelias savaites.

Kitą mačą „Lietkabelis“ žais vasario 20 dieną Kaune, kai LKF taurės ketvirtfinalyje susitiks su „Žalgiriu“.

2021-2022: