Naujienos

G.Kadžiulis: dėl kovingumo jokių priekaištų neturiu

2015 10 05

Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa patyrė antrą pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino-LKL“) ir krito prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Po susitikimo Panevėžio ekipos vyr. treneris Gintaras Kadžiulis išskyrė pagrindinę nesėkmės priežastį – trumpą atsarginių žaidėjų suolą. Ant parketo šiose rungtynėse pasirodė aštuoni žaidėjai.

„Mačą pradėjome atkarpa 8:0, nes keturi vyrai dirbo, o vienas klydo, tad tokio lygio komanda kaip „Lietuvos rytas“ iškart baudė mus. Tai yra neatleistina, nes į aikštę ateiname ne pavargę, susikoncentravę, susitarę, bet kažkodėl klystame. Manau, kad čia labiau yra žaidėjų psichologinės problemos, nes jie į aikštę žengia šiek tiek susikaustę.

Po to viskas buvo gerai, persvėrėme rezultatą, tačiau antrojo kėlinio viduryje vėl patekome į duobę, kuri buvo dėl rotacijos problemų. Matėsi iš žaidėjų veidų, kad jie pavargo, ėmė klysti visiškai paprastose situacijose. Dėl to vilniečiai mus baudė, jiems sukrito tritaškiai, kuriuo metė pusiau laisvi. Šiandien pasigedome ilgesnio atsarginių žaidėjų suolelio.

Žiūrint į visą komandą, ji tikrai kovojo. Jei kam nors taip neatrodė, patikėkite, taip buvo tik iš nuovargio. Dėl kovingumo jokių priekaištų neturiu“, – sakė G.Kadžiulis.

Strategas taip pat papasakojo apie dviejų traumuotų žaidėjų – Manto Kazono ir Akselio Vairogo – savijautą.

„Kazonui atliekami įvairūs tyrimai, dar neaišku, kada jis grįš į rikiuotę, o Akselis šeštadienį vakare susižeidė ranką. Lūžių medikai nemato, bet ranka ištinusi, skauda, kažkokios problemos yra. Daugiau informacijos žinosime kitą savaitę“, – kalbėjo G.Kadžiulis.

2021-2022: