Naujienos

G.Kadžiulis: antroje rungtynių dalyje viską nulėmė smulkios detalės

2018 10 31

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas trečiadienį FIBA Čempionų lygoje sužaidė puikų mačą, bet Tyrese’o Rice’o tritaškiai leido Bambergo „Brose Bamberg“ pasiekti pergalę paskutinėmis sekundėmis. 

Panevėžiečių vyriausiasis treneris Gintaras Kadžiulis teigė, kad antroje dvikovos dalyje viską nulėmė smulkios detalės, o varžovams atitrūkti leido įspūdingi tritaškiai paskutinėmis atakos sekundėmis.

„Pradžia mums nebuvo gera, nes nesilaikėme plano – darėme daug klaidų gynyboje. Kai pradėjome vykdyti savo užduotis gynyboje, tada išlyginome rezultatą. Antroje dalyje viską nulėmė smulkios detalės: nepataikėme iš po krepšio, neįmetėme laisvų metimų. Kai kurie „Brose“ žaidėjai pataikė įspūdingus metimus paskutinėmis atakos sekundėmis ir tai leido jiems atitrūkti“, – konstatavo strategas.

Su 15 pelnytų taškų rezultatyviausiai „Lietkabelio“ gretose žaidęs Jamaras Wilsonas po dvikovos atrodė nusiminęs ir dėl nesėkmės kaltino save.

„Turėjome puikią galimybę laimėti. Laikėmės žaidimo plano, kovojome. Manau, kad mano, kaip labiausiai patyrusio žaidėjo ekipoje, atsakomybė yra išlaikyti komandą kartu ir sužaisti tai, kas mums tuo metu reikalinga. Šiandien to nepadariau, todėl tai yra svarbi priežastis, kodėl pralaimėjome. Vis dėlto pasisėmėme puikios patirties ir judėsime į priekį“, – sakė amerikietis.

Kitas rungtynes „Lietkabelis“ žais artėjantį šeštadienį namuose prieš Kėdainių „Nevėžį“.

2020-2021: