Naujienos

Europos taurėje – šešių žaidėjų debiutas ir pirma klubo pergalė tarptautinėje arenoje

2016 10 13

Trečiadienį Europos taurės turnyro startas Panevėžio „Lietkabeliui“ susiklostė dramatiškai, bet laimingai, kai 90:89 buvo nugalėta Skopjės MZT ekipa.

Panevėžio klubui tau buvo antras kartas, kai jis dalyvavo tarptautiniame turnyre, bet pirmoji pergalė istorijoje, nes 1999–2000 m. sezone Radivojaus Koračo taurėje buvo pralaimėti visi šeši žaisti susitikimai.

Europos taurės krikštą gavo net šeši žaidėjai: Benas Madgenas, Donatas Tarolis, Lorenzo Williamsas, Tadas Rinkūnas, Gintaras Leonavičius ir Žygimantas Skučas. Iš aikštelėje pasirodžiusių žaidėjų Simas Galdikas, Kšištofas Lavrinovičius, Mindaugas Lukauskis ir Žygimantas Janavičius jau yra rungtyniavę šiame antrajame pagal pajėgumą Europos turnyre.

Susitikimą „Cido“ arenoje stebėjo 3600 sirgalių, tačiau rekordas dar nebuvo pasiektas, kuris užfiksuotas pirmajame sezono mače su Kauno „Žalgiriu“, kai arenoje buvo 4135 aistruoliai.

Į Panevėžį dar atvyks Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (spalio 26-ąją), Zagrebo „Cedevita“ (lapkričio 23-ąją) ir Las Palmo „Gran Canaria“ (gruodžio 7-ąją).

Kitame grupės susitikime „Gran Canaria“ namuose 101:76 sutriuškino „Cedevita“. Būtent su Kroatijos čempionais „Lietkabelis“ kitą savaitę kovos išvykoje.

2021-2022: