Naujienos

Ekipą sustiprino S.Kulvietis

2018 07 29

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas savo gretas stiprina antruoju naujoku šį tarpsezonį – vienerių metų sutartis pasirašyta su Sauliumi Kulviečiu.

„Labai norėjome Sauliaus, kuris šioje pozicijoje su Taroliu šiek tiek panašūs, bet ir kartu skirtingi – Kulvietis gali išplėsti aikštelę puolime, kadangi gerai pataiko iš toli. Per sezoną Ispanijoje jis dar pridėjo fiziškai, todėl yra tvirtesnis nei buvo prieš kelis metus. Taip pat Saulius yra lietuvis, kas irgi labai svarbus faktorius“, – „kklietkabelis.lt“ sakė vyriausiasis treneris Gintaras Kadžiulis.

27 metų 204 cm ūgio sunkusis krašto puolėjas praėjusį sezoną praleido Badalonos „Joventut“ gretose, kur Ispanijos pirmenybėse per 19 minučių įmesdavo 6,7 taško, atkovodavo 2,5 atšokusio kamuolio ir atlikdavo 1,1 rezultatyvaus perdavimo.

Prieš išvykdamas į užsienį S.Kulvietis gynė Prienų–Birštono „Vytauto“ garbę ir 2016–2017 metų sezone Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) per 29 minutes pelnydavo 11,8 taško, sugriebdavo 4,4 kamuolio, atlikdavo 2,8 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo po 13 naudingumo balų.

Per savo karjerą S.Kulvietis taip pat yra žaidęs Vilniaus „Perle“, Pasvalio „Pieno žvaigždėse“, sostinės „Sakaluose“ ir Utenos „Juventus“ komandoje.

Šį tarpsezonį „Lietkabelį“ taip pat papildė Vytenis Lipkevičius, kuris kartu su S.Kulviečiu žaidė „Vytauto“ gretose jau minėtame 2016–2017 m. sezone.

2021-2022: