Naujienos

E.Pūras: 40 rungtynių yra nemažai, bet greičiausiai norėsime dar daugiau mačų

2014 07 25

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas džiaugiasi penktadienį priimtu sprendimu Lietuvos krepšinio lygos (LKL) varžybas vykdyti keturių ratų sistema.

Dar prieš posėdį „Lietkabelio“ direktorius Eimantas Pūras teigė, kad klubas balsuos už keturių ratų formatą. Toks ir buvo patvirtintas, nors pati lyga siūlė rungtyniauti kita sistema, pagal kurią klubai šalies čempionato reguliariajame sezone būtų sužaidę tik po 30 rungtynių.

„Tikrai džiugu, kad daugelio klubų nuomonė sutapo ir klubai inicijavo tokį pasiūlymą, kuris buvo priimtas. Sprendimas visiems rungtyniauti keturių ratų sistema tikrai turėtų padėti labiau vystytis pačiai lygai. Manau, kad pagaliau pavyko formatą sutvarkyti ne vienam sezonui. Trims stipriausioms šalies komandos bus sunku – joms tvarkaraštis bus labai įtemptas, bet „Žalgiris“, „Neptūnas“, „Lietuvos rytas“ tikrai suras išeičių, kiek bus įmanoma kiti klubai padėsime jiems susiderinti tinkamas rungtynių dienas šalies pirmenybėse.

Šiandien svarbiausia tai, kad pagaliau pagarbą LKL klubai įtvirtino rimtu sprendimu, nes šios pirmenybės visiems yra prioritetinės ir toks varžybų formatas naudingas daugeliui komandų bei yra aiškus žiūrovams. Smagu, kad ir mūsų balsas prie to prisidėjo. Šiandien iškovojome, kad trys stipriausi šalies klubai į Panevėžį, Uteną, Kėdainius ir kitus miestus atvyktų po du kartus, o tai jau yra neblogai“, – „KKLietkabelis.lt“ sakė E.Pūras.

„Lietkabelis“ turi kvietimą kitą sezoną žaisti Vieningoje lygoje, tačiau dar nėra priėmęs galutinio sprendimo, ar dalyvaus šiame turnyre. Viskas paaiškės kitos savaitės pradžioje.

„Pagaliau turime aiškumą dėl LKL. Manome, kad 40 rungtynių, kiek kad turėsime sužaisti LKL reguliariajame sezone, yra nemažai, bet greičiausiai norėsime dar daugiau mačų. Todėl kitos savaitės pradžioje susirinksime į valdybos posėdį, į jį kviesimės trenerius Mindaugą Budzinauską bei Gintarą Kadžiulį, ir kartu analizuosime situaciją bei nuspręsime, ar dalyvauti ir dar viename turnyre“, – aiškino klubo direktorius.

2021-2022: