Dvikovą su „Vytautu“ prisiminus: rungtynės, kurios iliustruoja šio sezono „Lietkabelio“ charakterį

2016 12 03

Spalio 15-ąją Panevėžio „Lietkabelis“ Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) rungtynėse pasiekė penktąją sezono pergalę, kai išvykoje 85:75 po pratęsimo įveikė Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipą.

Šis mačas panevėžiečiams buvo ne rožėmis klotas – dar antrajame kėlinyje buvo išvarytas Gintaras Leonavičius, o Darjušas Lavrinovičius dar nebuvo debiutavęs su „Lietkabelio“ apranga.

„Vytautas“ žaidė pakiliai – antrajame kėlinyje spurtas 16:0 leido susikrauti 13 taškų pranašumą – 34:21. Po didžiosios pertraukos Saulius Kulvietis nesportiškai pasielgė prieš Žygimantą Skučą, todėl taip pat buvo priverstas visam laikui apleisti aikštelę.

Dar 33-ąją minutę prieniškiai pirmavo 9 taškais (63:54), bet Kazio Maksvyčio auklėtiniai nenuleido rankų ir pasivijo varžovus – 62:63. Drama apogėjų pasiekė likus žaisti 10 sekundžių, kai panevėžiečiai turėjo kamuolį savo rankose ir galimybę net išplėšti pergalę, bet Lorenzo Williamsas prametė tritaškį. Laimei, laiku ir vietoje atsidūręs Donatas Tarolis išplėšė pratęsimą – 71:71. Pratęsime „Lietkabelis“ jau rungtyniavo užtikrintai ir varžovams nepaliko jokių šansų – 85:75.

Šios rungtynės puikiai iliustruoja šio sezono „Lietkabelio“ charakterį ir kovingumą, kuris leido pasiekti ne vieną pergalę ir įsitvirtinti LKL lyderių trejete.