Devintoji pergalė LKL pasiekta Šiauliuose

2017 11 05

Dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (9/1) klubas, kuris išvykoje 78:68 (22:22, 20:13, 17:14, 19:19) palaužė „Šiaulių“ (2/8) krepšininkus.

Ant parketo po traumos pasirodė Loreno Williamsas, bet nežaidė Kšištofas Lavrinovičius ir čiurną susižeidęs Žanis Peineris.

„Lietkabelis“ geriau pradėjo mačą (5:1), bet šiauliečiai atsitiesė ir išsiveržė į priekį – 9:7. Likus kiek mažiau nei 2 minutėms „Šiauliai“ pirmavo 5 taškais (22:17), tačiau pirmasis kėlinys pasibaigė esant lygiam rezultatui – 22:22.

Antrajame ketvirtyje panevėžiečiai bandė perimti iniciatyvą – nors sužaidus minutę dar buvo lygu (24:24), bet tada spurtas 9:0 leido atsiplėšti – 33:24. Artūro Štalbergo auklėtiniai kontroliavo situaciją ir įpusėjus susitikimui pirmavo 7 taškais – 42:35.

Po didžiosios pertraukos „Šiauliai“ sugebėjo atsitiesti – 40:42. Likus 3 minutėms šeimininkų deficitas siekė 4 taškų (49:53), bet per likusį laiką taškus rinko tik „Lietkabelis“, kuris prieš lemiamą atkarpą turėjo dviženklį pranašumą – 59:49.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes „Šiauliai“ sugebėjo atkurti intrigą – 59:62. Panevėžiečiai kontroliavo situaciją ir išlaikė atstumą, o po Gary Taltono tritaškio 38-ąją minutę įgijo 8 taškų persvarą (73:65), kurios iki pabaigos neišbarstė.

„Šiauliai“: Omaras Prewittas 15 (8 atk. kam.), Ignas Vaitkus 10, Vytautas Šarakauskas, Donatas Sabeckis (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Kristupas Žemaitis (5 atk. kam.) po 8.

„Lietkabelis“: Darjušas Lavrinovičius 17 (5 atk. kam.), Adas Juškevičius 13 (3/4 tritaškiai), Žygimantas Skučas ir Gary Taltonas (7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 11, Simas Jasaitis 9 (6 atk. kam.).