Naujienos

Darius Griškėnas: apie Panevėžį, kapitono pareigas bei legionierius

2014 01 19

Penktąjį sezoną Panevėžio „Lietkabelio“ komandoje su pertraukomis žaidžiantis panevėžietis Darius Griškėnas didžiuojasi žaisdamas gimtojo miesto komandoje.

Šiuo metu traumuotas „Lietkabelio“ komandos kapitonas interviu prisipažino, jog po 2011-2012 m. sezono Pasvalio „Pieno žvaigždėse“, sugrįžęs į namus, jautėsi puikiai.

„Namai yra namai. Gera grįžti ir atstovauti savo miesto komandai. Manau, visi panevėžiečiai norėtų žaisti namuose“, – kalbėjo D.Griškėnas.

Šių metų Panevėžio ekipa, lyginant su praėjusiu sezonu, atsinaujino iš pagrindų. Klube likęs D.Griškėnas pripažįsta, jog nepaisant amžiaus skirtumo visi jaučiasi lygūs, o ekipos kapitono raištis ypatingų privilegijų pačiam krepšininkui nesuteikia.

„Kapitono pareigos jaučiasi, kai jaunesni žaidėjai klausia manęs patarimų, tačiau ekipoje esame visi lygūs ir viršesnių nėra. Pranašumą reikia įrodyti aikštelėje“, – išskirtinumo komandoje gynėsi panevėžietis.

Tęsdamas temą apie dabartinę „Lietkabelio“ komandą, krepšininkas išskyrė ekipos legionierius, kuriems teko kertinių žaidėjų vaidmuo. Ne vienų krepšinio specialistų pažymėta stipri Panevėžio komandos legionierių grandis – faktorius, kurio ankstesniuose sezonuose nebuvo galima įžvelgti.

„Panevėžio ekipa daug legionierių niekada neturėjo. Galima išskirti laikotarpį prieš du metus, kuomet komandoje buvo nemažai užsieniečių. Kaip bebūtų, jų lygis buvo visai kitoks ir jie žaidė lyg pakviesti „nuo gatvės“ ir buvo dideli indvidualistai“, – netolimą klubo istoriją prisiminė kapitonas.

Traumą besigydantis D.Griškėnas, vertindamas asmeninį pasirodymą 2013-2014 m. sezone, skambiais žodžiais nesišvaistė. Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate beveik po 15 taškų renkantis krepšininkas pripažino, jog lapkričio mėnesį prie komandos vairo atėjęs Algirdas Brazys suteikė žaidėjui daugiau pasitikėjimo.

„Visada gali būti ir geriau. Man asmeniškai tai vienas geresnių sezonu. Džiaugiuosi, pasikeitusiais treneriais, kurie manimi daugiau pasitiki. Stengiuosi jiems įrodyti, ko esu vertas“, – pasakojo rezultatyviausias „Lietkabelio“ žaidėjas.

Darius Griškėnas interviu taip pat pasidalijo mintimis apie karjeros pradžią, socialines akcijas su komanda bei tikslus 2014-aisiais metais.

Visas interviu: http://www.youtube.com/watch?v=K28exXrWz8E

2021-2022: