Dar kartą sutriuškintas Šiaulių klubas

2016 12 20

Tryliktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (13/2) klubas, kuris išvykoje 98:78 (29:17, 23:14, 24:23, 22:24) sutriuškino „Šiaulius“ (2/15) ir išsaugojo antrąją vietą turnyrinėje lentelėje.

Šioje dvikovoje nežaidė pagrindinis „Lietkabelio“ atakų organizatorius Lorenzo Williamsas, kuriam buvo suteiktas poilsis prieš penktadienio mačą su Vilniaus „Lietuvos rytu“. Sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes dar buvo lygu (4:4), bet „Lietkabelis“ spurtavo 12:2 ir pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 16:6. Skirtumas beveik nepakitęs išliko ir sužaidus pirmąsias dešimt minučių – 29:17.

Antrajame ketvirtyje panevėžiečiai toliau tolo ir sužaidus 3 minutes pranašumas perkopė 20 taškų ribą – 41:18. Čia pat „Šiauliai“ laimėjo atkarpą 8:0 ir privertė Kazį Maksvytį prašyti minutės pertraukėlės – 26:41. Pasitarimas padėjo vėl sustyguoti svečių žaidimą ir du Žygimanto Janavičiaus tritaškiai leido įpusėjus mačui vėl būti toli priekyje – 52:31.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai ėmė artėti ir po atkarpos 9:2 jų atsilikimas sumažėjo iki 11 taškų – 50:61. K.Maksvyčio sušauktas pasitarimas leido spurtuoti 12:0 ir vėl „Lietkabelis“ atitolo – 73:50. Trys kėliniai baigėsi panevėžiečiams triuškinant varžovus – 79:54. Per paskutines dešimt minučių niekas nepasikeitė ir Panevėžio klubas įsirašė dar vieną pergalę.

„Šiauliai“: Vladislavas Koreniukas 24, Darius Gvezdauskas 14, Martynas Echodas 11.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 23 (18 min., 6 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 13 (10 rez. perd.), Donatas Tarolis 11 (7 atk. kam.), Benas Madgenas 9.