Dar kartą nugalėtos „Pieno žvaigždės“

2018 03 04

Pergalių seriją iki trijų „Betsafe-LKL“ čempionate pratęsė Panevėžio „Lietkabelio“ (16/8) krepšininkai.

Jie namuose 95:85 (28:15, 28:26, 20:21, 19:23) susitvarkė su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (9/15) komanda ir nutraukė jos dviejų pergalių seriją.

Aikštės šeimininkai galingai pradėjo susitikimą. Pirmojo ketvirčio pabaigoje skirtumas siekė net 15 taškų (24:9).

Stiprus startas tapo tvirtu pamatu pergalei. Antrajame kėlinyje po Donato Tarolio tritaškio komandas jau skyrė 19 taškų (38:19). Visgi, padidinti dar bent tašku persvaros nepavyko. Atsigavimo ženklus ėmė demonstruoti svečiai.

Tris kėlinius situaciją aikštėję užtikrintai kontroliavę panevėžiečiai ją iš rankų išleido lemiamo ketvirčio metu. Likus žaisti 3 minutes, ekipas teskyrė 4 taškai (87:83).

Vis dėlto, svarbiausiu metu tritaškį smeigė Lukas Aukštikalnis, tris baudų metimų realizavo Lorenzo Williamsas, galutinai padėję tašką susitikime (93:85).

„Lietkabelis“: Žygimantas Skučas 20 (8/11 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud., 5 kld.), Lukas Aukštikalnis 12 (4/6 trit.), Donatas Tarolis ir Žanis Peineris po 11, Lorenzo Williamsas 10 (6 rez. perd.), Vaidas Čepukaitis 9 (7 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Artūras Ausejas 22 (1/3 dvit., 6/15 trit., 2/3 baud.), Osvaldas Olisevičius 19 (5 per. kam., 29 n. b.), Jahennsas Manigat 13, Nikita Balašovas ir Martynas Varnas po 9.