Naujienos

D.Tarolis, S.Kulvietis ir V.Lipkevičius pademonstravo lūpų skaitymo įgūdžius

2018 10 06

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkų trejetukas: Vytenis Lipkevičius, Donatas Tarolis ir Saulius Kulvietis susirungė radijo laidų ir renginių vedėjo Igno Lelio pasiūlytame „Whisper challenge“ iššūkyje. Sportininkai pademonstravo žodžių iš lūpų skaitymo įgūdžius – įvairius, net nepanašiai skambančius žodžius, kaip „neštas“, „kiauras“ jie perskaitė kaip „kamuolys“.

Iššūkio metu krepšininkai, dėvėdami garsą izoliuojančias ausines, per pusę minutės bandė iš kolegos lūpų perskaityti kuo daugiau krepšinyje dažniausiai minimų frazių, krepšinio žargono, kaip „neštas“, „kiauras“, „fuksas“ ir pan.

(Ne)profesionalūs įgūdžiai

Pirmasis ausines užsidėjęs Vytenis pademonstravo profesionalius skaitymo iš lūpų įgūdžius – jam pavyko nė nesudvejojus atspėti visus kolegos Donato padiktuotus aštuonis žodžius: „driblingas“, „stogas“, „keitimas“, „troicas“, „kablys“, „pražanga“, „gintis“.

Vytenis kolegos tarimo įgūdžius įvertino nepriekaištingai, tiesa jam pačiam diktuoti krepšinio terminus sekėsi kur kas sudėtingiau – žaidimo draugas Saulius atspėjo vos tris žodžius.

Tokius terminus, kaip „kiauras“, „neštas“ Saulius perskaitė, kaip „kamuolys“. Žodžio „užribis“ spėjimo pasakyti jis neišdrįsto. Tik nusiėmęs ausines jis pasiteiravo: „Ar ten buvo žodis užsiknisau?“

„Autas“ virto į ragus

Sauliui, iškeitus ausines į žodžių sąrašą, sekėsi kur kas geriau. Donatas atspėjo beveik visus jo diktuotus žodžius. Tik „gesink“ jam pasigirdo, kaip „ginčas“, o žodžiui „autas“ jis siūlė įvairius variantus – „ausis“, „aukštis“, „ginčas“ ir net „ragai“. Krepšininkui geriausiai sekėsi spėti angliškus terminus, kaip „time out“.

Tokio iššūkio krepšininkams dar neteko išbandyti, nes aikštelėje kolegą tenka suprasti net ne iš lūpų, o nežymaus gesto. Netikėčiausius spėjimus ir visą Betsafe iššūkį gali pamatyti čia.

Video galite pažiūrėti paspaudę ČIA.

2021-2022: