Naujienos

D.Tarolis palieka ryškų pėdsaką klubo istorijos metraščiuose

2019 05 03

Panevėžio „Lietkabelyje“ trečiąjį sezoną žaidžiantis Donatas Tarolis palieka ryškų pėdsaką klubo istorijoje.

Puolėjas su „Lietkabelio“ marškinėliais jau yra sužaidęs 164-erias rungtynes ir pagal šį rodiklį užima trečiąją vietą. 190 mačų su Panevėžio klubo apranga yra sužaidęs Mindaugas Lukauskis. Antroje pozicijoje yra Paulius Staškūnas, kuris klubo spalvas gynė 184-eriose rungtynėse.

Rezultatyviausių žaidėjų sąraše D.Tarolis jau yra palypėjęs į devintąją poziciją – 25-erių lietuvio sąskaitoje yra 1132 taškai. Artimiausias yra Dainius Plėta, kuris per karjerą „Lietkabelyje“ sumetė 1237 taškus.

D.Tarolis jau yra antras ir pagal atkovotus kamuolius su „Lietkabelio“ apranga – iki šiol sugriebė 596 kamuolius. Iki pirmoje pozicijoje esančio Pauliaus Staškūno dar reikės padirbėti, kadangi jis yra sugriebęs 857 kamuolius.

Dar vienas pasiekiamas rekordas – blokuotų metimų – dabar varžovus taip nubaudęs yra 69 sykius. Pirmoje pozicijoje pagal šį rodiklį yra Kšištofas Lavrinovičius, kuris „Lietkabelyje“ blokavo 76 metimus. Andrius Vyšniauskas ir Herve Djoumbi dalinasi 2–3 pozicijas – jie blokavo po 73 metimus.

Visa statistika skaičiuojama vietinėse pirmenybėse ir tarptautiniuose turnyruose.

D.Tarolis savo rezultatus „Lietkabelio“ istorijos metraščiuose galės pagerinti dar labiau jau šeštadienio rungtynėse „Cido“ arenoje prieš Kauno „Žalgirį“.

2021-2022: