D.Mavros debiutas pažymėtas pergale

2018 02 10

Net penki žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių, o Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa iškovojo 15-ąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Ramūno Butauto auklėtiniai namuose tik po atkaklios kovos 82:72 nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Solidžias debiutines rungtynes „Lietkabelio“ gretose sužaidė Dominikas Mavra. 23 metų kroatas per 25 aikštelėje praleistas minutes pelnė 13 taškų (3/4 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus suklyedo

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai ir nerezultatyviai – po pirmojo kėlinio švieslentė degė lygus rezultatas (14:14). Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ pradėjo didinti savo pranašumą, o po S. Jasaičio taiklios baudos šeimininkų persvara pasiekė dviženklę ribą (31:21). „Nevėžis“ buvo kiek sumažinęs atsilikimą, tačiau ketvirtį taikliu tritaškiu metimu baigė panevėžiečių naujokas D. Mavra – 36:29.

Po ilgosios pertraukos aikštėje vėl virė kieta kova – trečiojo kėlinio rezultatas buvo lygus (21:21) ir viskas sprendėsi lemiamame ketvirtyje (57:50). Ketvirtajame kėlinyje „Nevėžis“ bandė kabintis varžovams į atlapus, tačiau „Lietkabelis“ įrodė savo pranašumą – 82:72.

„Lietkabelis“: Simas Jasaitis, Lorenzo Williamsas (6 rez. perd.) ir Dominikas Mavra po 13, Darjušas Lavrinovičius 12 (12 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 10, Kšištofas Lavrinovičius 8, Žygimantas Skučas 7.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 17, Gabrielius Maldūnas 15 (7 atk. kam.), Tadas Sedekerskis 13, Vaidotas Volkus 10.