Naujienos

D.Lavrinovičius: svarbu, kad patys žaidėjai patikėtų, jog mes galime nugalėti

2017 05 17

Panevėžio „Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis ne kartą kartojo, kad Darjušo Lavrinovičiaus svaraus indėlio tikisi Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) atkrintamosiose.

Brolis geriausią formą įgijo būtent atėjus lemiamų kovų metui, o pusfinalio antrajame mače per 17 minučių įmetė 20 taškų, atkovojo 6 kamuolius, surinko 28 naudingumo balus ir tapo tikru MVP.

Aukštaūgis po dvikovos tiesioginiame eteryje išliko kuklus – visus gero pasirodymo nuopelnus skyrė komandos draugams. Darjušas teigė, kad svarbiausia, jog „Lietkabelio“ žaidėjai patikėtų, kad gali laimėti šią seriją, tada LKL finalas bus tikrai pasiekiamas.

– Kokios emocijos po tokios pergalės?

– Pergalė džiugina, bet ne ji labiausiai, o tai, jog surinkome į areną tiek daug žmonių ir parodėme, kaip mokame gerai žaisti.

– Sužaidėte labai geras rungtynes.

– Nieko ypatingo – tiesiog davė mesti ir įmečiau, dar atkovojau kelis kamuolius ir viskas. Galbūt treneris Kurtinaitis mažai mane akcentavo. Tiesiog atsidurdavau gerose pozicijose ir komandos draugai mane rasdavo, todėl belikdavo pataikyti.

– Šį sezoną jūsų gero pasirodymo teko palūkėti.

– Žinau, kaip galiu padėti komandai. Visada pasitikiu savimi ir dar savęs „nenusirašiau“. Į rotaciją patekdavau su kitu vaidmeniu. Gerai žaidė brolis, Galdikas ir manęs nereikėdavo. Šiandien sužaidžiau ir viskas.

– Serijos rezultatas tapo 1:1. Ko tikėtis toliau?

– Mums labai svarbu, kad patys žaidėjai patikėtų, jog mes galime nugalėti. „Lietuvos ryto“ žaidėjai nėra robotai ar iš kitos planetos. Tiesiog jie turi daugiau talento, bet mes galime kompensuoti tai energija, noru ir sirgalių palaikymu.

– Jūs palaiko gausi šeimyna. Kiek svarbi šių žmonių parama?

– Labai svarbi, ačiū jiems. Kai matome artimųjų palaikymą, mes su broliu dar geriau žaidžiame.

2021-2022: