Naujienos

D.Lavrinovičius: esame patenkinti ne tik mes su broliu, tačiau tiek mano šeima, tiek visas Panevėžys

2017 01 04

Vienas garsiausių Lietuvos brolių Darjušas Lavrinovičius prieš šį sezoną sudrebino Lietuvos krepšinio rinką kartu su Kšištofu paskelbę, jog keliasi į Panevėžio „Lietkabelį“ ir karjerą tęs šiame Aukštaitijos mieste.

„Jaučiuosi labai gerai – tiek gyvenime, tiek krepšinyje. 2016 metais su šeima apsisprendėme, kad laikas grįžti į Lietuvą. Pasirašiau sutartį su labai geru klubu „Lietkabelis“ ir tuo patenkinti ne tik mes su broliu, tačiau patenkinta tiek mano šeima, tiek visas Panevėžys“, – šventinėje SPORT1 televizijos laidoje „Vienas prie eglutės“ kalbėjo D.Lavrinovičius.

Brolis labai sėkmingai įsijungė į naujos komandos schemas, tačiau dar neprasidėjus sezonui patyrė traumą. Traumos – nuolatinės jo karjeros sąjungininkės, kurios per daugelį Darjušui nei pridėjo baimės, nei sumažino noro žaisti.

„Visada pasitikiu profesionalais, daktarais. Jei man daktaras pasakė, kad aš po dviejų mėnesių galėsiu žaisti – aš ir tikiu. Aš stengiuosi tikėti žmonėmis. Net iš traumų stengiuosi pasiimti pozityvius dalykus, o psichologiniai dalykai manęs nebaugina“, – sakė D.Lavrinovičius.

Per savo karjerą daugelį valstybių ir miestų išmaišęs krepšininkas šį sezoną turėjo pratintis prie gyvenimo penktajame Lietuvos mieste. Sako, kad daug laiko tam nereikėjo.

„Gyvename viešbutyje, bet mums labai gerai: mus prižiūri, valgyti daro, tvarko kambarius.. pernaktvoti mums chalastiakams – tai yra idealu.

Čia žmonės mane pamatę labiau nustemba nei, tarkime, Vilniuje. Lengviau jaučiasi, lengviau prieina – paprašo autografo, nusifotografuoja. Jaučiasi kitoks bendravimo lygis. Čia jis artimesnis, nuoširdesnis“, – kalbėjo krepšininkas, pridūręs, kad per karjerą yra išdalinęs daugiau nei dešimt tūkstančių autografų.

Nors Darjušą visi pripratę matyti linksmą, tačiau jis gali būti ir rimtas. O paklaustas apie nacionalinę rinktinę – netgi labai rimtas.

„Tikrai nebuvo blogai. Galėjau pabandyti. Mes su treneriu Jonu kalbėjome labai daug ir aš jam pasakiau, kad šimtu procentų dar nesu pasiruošęs, o Lietuvai turi atstovauti tik tie žaidėjai, kurie yra pasiruošę šimtu procentų.

Aš nekalbu apie fizinę būklę – aš kalbu apie psichologiją ir apie emociją. Tačiau aš jaučiau, kad šiek tiek skauda čia, šiek tiek čia, todėl pasakiau, kad nenoriu būti našta. Man tai buvo sunkus sprendimas.

Būtų vienaip, jei pasakytų – viskas, tačiau tu žinai, kad esi reikalingas, kai prašo – tu negali taip lengvai tą pasitikėjimą sulaužyt. Vieną dieną galvoji – gal nuvaryt, o kitą dieną galvoji – kam man ten maišytis. Labai sunkus sprendimas“, – į vasarą mintimis sugrįžo krepšininkas.

D.Lavrinovičius su „Lietkabeliu“ šį vakarą 18.30 valandą Rusijoje pradės naująjį Europos taurės etapą. Tiesioginė rungtynių transliacija per SPORT1 ir SPORT1 HD.

2021-2022: