Naujienos

Bilietai į rungtynes su „Neptūnu“ – vos po 4 eurus

2021 09 15

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda šeštadienį pradės naujojo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) kovas.

Sezono atidarymo mačas įvyks „Cido“ arenoje, kur Nenado Čanako kariauna priims Klaipėdos „Neptūną“, su kuriuo pastarasis susitikimas Panevėžyje baigėsi itin dramatiškai – Panagiotis Kalaitzakis pataikė dvitaškį paskutinę sekundę ir LKL ketvirtfinalį laimėjimu pradėjęs „Lietkabelis“ seriją vėliau užbaigė užtikrinta pergale uostamiestyje.

Pirmąjį sezono susitikimą pristato „Lietkabelio“ ilgametė rėmėja „Auresa“, o bilietai į rungtynes kainuos vos po 4 eurus! Nedelskite ir bilietus įsigykite jau dabar, kadangi rungtynių dieną jie brangs. Pirkti galite paspaudę ČIA.

„Kai mus palaiko sirgaliai, jaučiamės daug labiau pasitikintys savo jėgomis ir labiau užtikrinti. Mūsų komandai labai svarbu jausti aistruolius čia, „Cido“ arenoje, kur šiame sezone laukia daug sudėtingų rungtynių, o tokiomis akimirkomis toks solidus užnugaris yra didelė paspirtis. Tikimės gausaus palaikymo jau pirmajame sezono mače“, – sakė vyr. treneris N.Čanakas.

Žiūrovų laukia marškinėlių lietus tiesiai iš žaidėjų ir šokėjų rankų. Taip pat minučių pertraukėlių metu savo pasirodymus surengs „Lietkabelio“ šokėjos, kurių oficialiose rungtynėse ant „Cido“ arenos parketo nebuvo pusantrų metų.

* Kviečiame į rungtynes atvykti anksčiau

* Į rungtynes galioja 2021–2022 metų sezono abonementai

* Dalyvavimas tik turint Galimybių pasą

* Renginio metu privaloma dėvėti kaukę

* Rungtynių dieną bilietai brangs

2021-2022: