Naujienos

BEKO LKL „Krepšinio diena mokykloje neaplenkė ir Panevėžio“

2014 04 30

Lietuvos krepšinio lygos sezonui pasiekus finišo tiesiąją link jo žengia ir BEKO LKL projektas „Krepšinio diena mokykloje“.

Lietuvos krepšinio legendos ir „Lietkabelio“ krepšininkai šįkart lankėsi Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijoje. Į mokyklos aktų salę susirinkę moksleiviai išgirdo šmaikščius legendinio Lietuvos krepšininko Modesto Paulausko ir trenerio Vlado Garasto pasakojimus apie Panevėžio ir Lietuvos krepšinio istoriją.

Savo mintimis apie krepšininko gyvenimą dalinosi „Lietkabelio“ žaidėjai, o patys aktyviausi moksleiviai turėjo unikalią galimybę laimėti orginalius lygos įsteigtus prizus.

„Malonu grįžti į prisiminimus. Prieš 55 metus būtent Panevėžyje aš žengiau pirmuosius, kaip krepšininko, žingsnius. Čia tradicijos dar gyvos, todėl norisi palinkėti, kad „Lietkabelis“ būtų ne devintoje ar dešimtoje vietose, o tarp prizininkų“, – kalbėjo M.Paulauskas.

Savo rankos taiklumą sporto salėje išbandė ne tik moksleiviai, bet ir Lietkabalio žaidėjai. Krepšinininkai su moksleiviais rungėsi baudų ir tritaškių metimo konkursuose.

„Ne dažnai tenka dalyvauti tokiuose renginiuose, kur vaikams reikia parodyti, ką mokam, vaikai mums parodo, ką moka. Tai yra kitoks renginys, nei esame įpratę dalyvauti. Tokia šventė vaikams yra neįkainojama, kai yra galimybė pabendrauti tiek su V.Garastu, tiek su M.Paulausku. Jiems turėjo patikti“, – apie renginį pasakojo „Lietkabelio“ atstovas Robertas Grabauskas.

Beko LKL projektas krepšinio diena mokykloje artimiausiu metu aplankys Pasvalio, Vilniaus ir Kauno miestus

lkl.lt

2020-2021: