Be L.Williamso patirtas pralaimėjimas Europos taurėje

2017 10 25

Po itin skaudaus pralaimėjimo Vokietijoje, Europos taurėje reabilituotis nepavyko Panevėžio „Lietkabeliui“ (1/2), kuris B grupės mače namuose 75:82 (15:20, 21:11, 19:24, 20:27) nusileido Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (2/1) ekipai.

Rungtynes komandos pradėjo besikeisdamos rezultatyviomis atakomis, tačiau pirmieji tokio tempo neatlaikė būtent panevėžiečiai, kurie leido varžovams susikrauti dviženklį pranašumą – 20:10. Situaciją pagerino tik dvitaškį su pražanga pataikęs Žanis Peineris ir kovingai po krepšiu pasirodęs Žygimantas Skučas – 15:20.

Sėkmingai antrąjį ketvirtį pradėjo Darjušas Lavrinovičius, o tai šeimininkams leido priartėti iki minimumo – 25:26. Dar po minutės aukštaūgis rezultatą metimu iš vidutinio nuotolio išlygino – 27:27. Iniciatyvą perėmęs „Lietkabelis“ po Gintaro Leonavičiaus baudų metimų išsiveržė priekin – 31:27. Iki ilgosios pertraukos pavyko šį skirtumą nežymiai padidinti – 36:31.

Trečiąjį ketvirtį svečiai pradėjo užsivedę, tačiau skirtumo sumažinti tai nepadėjo – Ado Juškevičiaus dvitaškis įpusėjus kėliniui jį grąžino prie 5 taškų (48:43). Įsivažiavęs varžovų lyderis Amadeo Della Valle išlygino ir persvėrė rezultatą – 54:52. Kėliniui besibaigiant rezultatui išlyginti prireikė Gary Taltono tritaškio (55:55).

Emilijos Redžo ekipa sėkmingiau pradėjo lemiamą ketvirtį, bet „Lietkabelį“ koviniu atstumu išlaikė dvitaškį su pražanga pelnęs Žanis Peineris, o vėliau ir tritaškį pridėjęs Simas Jasaitis – 65:66. Situaciją sukomplikavo du itin tolimi Garretto Nevelso tritaškiai – 72:65. Likus dviems minutėms panevėžiečių gynyba subyrėjo leisdama Jalenui Reynoldsui galingai įkrauti iš viršaus – 78:69. Toks deficitas tapo nebeiškopiama praraja „Lietkabeliui“.

„Lietkabelis“: Žanis Peineris 15 (5 atk. kam.), Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai po 11, Simas Jasaitis 10 (5 atk. kam.), Gary Taltonas 9, Adas Juškevičius 7 (0/4 tritškių, 8 rez. perd.).

„Grissin Bon“: Amadeo Della Valle 22 (10/13 baudų metimų), Julianas Wrightas 16 (11 atk. kam.), Garrettas Nevelsas 14 (5 atk. kam.), Jalenas Reynoldsas 11.