BBL čempionų barjero svečiuose peršokti nepavyko

2014 04 19

Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Šiauliuose – 75:100 (26:22, 20:20, 16:30, 13:28) turėjo pripažinti vietos „Šiaulių“ krepšininkų pranašumą.

Rungtynes galingai pradėjo Algirdo Brazio treniruojami panevėžiečiai, kurie sužaidus keturias minutes turėjo įspūdingą pranašumą – 12:0. Po taškų bado atkutę šeimininkų krepšininkai pradėjo vytis svečius ir kėlinio pabaigoje „Lietkabelio“ pranašumas ištirpo iki keturių taškų.

Antrajame kėlinyje daugiausiai kapitono Dariaus Griškėno pastangomis „Lietkabelis“ susigrąžino dviženklį pranašumą – 38:26 (13 min.). Dar kartą į duobę patyrę šeimininkai atsitiesė ir iki mačo pirmosios dalies pabaigos stabilizavo savo padėtį rungtynėse – 46:42.

„Lietkabelio“ ekipa savo pranašumą trečiajame kėlinyje išlaikė dvi pirmąsias minutes. Pagavę žaidimo ritmą, „Šiaulių“ krepšininkai pradėjo grėsmingai tolti – 53:60 (25 min.). A.Brazio auklėtinių situacija dar labiau pablogėjo per likusį kėlinio laiką – 62:72.

Ketvirtasis kėlinys tapo formalumu. Šiaulių ekipa ir toliau tolo, o „Lietkabelio“ komandos krepšininkai nebesurado sėkmingo žaidimo. Rungtynes šeimininkai laimėjo 25 taškų persvara – 75:100.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ komandoje rungtyniavo Darius Griškėnas, įmetęs 20 taškų, 18 – pridėjo Ivanas Neliubovas, po 12 – Mantas Kazonas ir Goranas Vrbancas.

Šeimininkų ekipoje išsiskyrė Rokas Giedraitis, pelnęs 18 taškų, po 13 – surinko Travis Leslie, Arnas Labuckas ir Julius Jucikas, 10 – Darius Pakamanis.

Paskutiniąsias rungtynes reguliariajame LKL sezone „Lietkabelio“ ekipa žais balandžio 23-ąją dieną „Cido“ arenoje su Utenos „Juventus“ krepšininkais.